Meist

Retseptisahtel on heade maitsete ja heade mõtete paik. Siit leiad põnevaid retsepte, mitmekülgseid menüüsid, nippe, tarkuseteri ning palju muud, mis teevad külaliste vastuvõtmise lihtsamaks. Kerge vaeva ja väikese abiga saab Sinust suurepärane võõrustaja!

Retseptisahtel on loodud grupi sõprade poolt, kes armastavad söögi tegemist, pildistamist ja mis kõige tähtsam, sõprade võõrustamist.

Margit

Margit on igati teenitult meie austatud peakokk. Retseptisahtli köögis valitseb küll demokraatia, kuid ilma Margiti nõu ja jõuta me väga paljusid retsepte teieni ei tooks, sest üks korralik “Margiti värk” oleks sealt puudu. Rääkimata sellest, et Margiti näpunäidete järgi saab ka pealtnäha tavalisim roog kokandusvõistlusele sobiliku ilme!

Parim kokandussaade: Donna Hay “Basics to Brilliance”

Rahvusköök: Jaapan

Hommikusöök: Puder

Ema sünnipäevaks: Minu enda Pavlova tort

Maiken

Maikeniga käib kaasas tavaliselt suur tops frozen yogurti või pudel värske smuutiga. Enda sõnul on põhjuseks see, et selliseid toite ja jooke on lihtsalt keeruline ära vusserdada. Mõtlemine on tal igatahes õige – ülimaitsev asi võib samal ajal ka väga tervislik olla.

Parim kokandussaade: “Masterchef” ja “My Kitchen Rules”

Rahvusköök: Itaalia

Hommikusöök: Smuuti

Ema sünnipäevaks: Küpsisetort

Teele

Teele on absoluutne küpsetiste kuninganna. Tema koogikestele, tortidele, pirukatele ja kringlitele on raske vastast leida. Retseptisahtli filmimispäevadele armastab Teele kohale tulla juba imemaitsvad muffinid igaühele spetsiaalselt kaasas.

Parim kokandussaade: “My Kitchen Rules”

Rahvusköök: Aasiapärased – Tai, India köök

Hommikusöök: Jogurt marjade, chia seemnete ning kaerahelvestega

Ema sünnipäevaks: Absoluutselt kõik mu küpsetised sobiksid. Terve pere armastab neid.