Grilliõhtu peetud, külalised koju saadetud ja nõud pestud. Nüüd on aeg iseendale, sedapuhku tegid Retseptisahtli kokad endale ühe vanima kombo maailmas, milleks on juust ja vein. Lauale toodi Bons Mayennais Camembert juust ja Cono sur Bicicleta Reserva Riesling. Peale väsitavat päeva on juust ja klaasike veini lõõgastuse tipp.

bons mayennais

Camembert on vaieldamatult juustusõprade üks suuri lemmikuid. Juustu sile ja kreemjas sisu, pehme koorik ning meeldivalt piimane ja rikkalik maitse on leidnud tee meie kõigi südametesse. Bons Mayennais on saanud oma nime Mayenne’i departemangu järgi, mis asub Prantsusmaal, kust Camembert pärineb. Juust valmistatakse kasutades traditsioonilisi Camembert-juustu valmistamise protsesse. Esialgu valitakse välja kvaliteetne piim, millest omakorda valmistatakse juustumass, seejärel see kääritatakse ja laagerdatakse. Pärast käärimisprotsessi viiakse juust spetsiaalsesse keskkonda, kus juust saavutab oma loomupärase maitse ja tekstuuri. Bons Mayennais on tunnustatud ja hinnatud üle kogu maailma, juust on saanud paljude lemmikuks tänu oma kvaliteetsele ja autentsele maitsele.

bons mayennais

Cono sur Bicicleta Reserva Riesling

Cono sur Bicicleta Reserva Riesling on värvilt roheka varjundiga kahvatukollane, aroom on intensiivne, värskelt tsitruseline ja veidi lilleline. Tunda on jasmiini, küpseid kollaseid luuvilju, sidrunheina, marineeritud ingverit ja magusaid tsitrusvilju. Aroomilõpp on samuti värske ja mineraalse puuviljase noodiga. Veini maitse on mahlakalt puuviljane ja kerge kreemja vürtsikusega. Tunda on küpseid tsitruseid, greipfruuti, mandariine ja kuivatatud heledaid luuvilju. Järelmaitse on elava tsitruselise karakteriga. Vein kääritatakse roostevabast terasvaatides ning ei arene tammevaadis.

 

bons mayennais

Veini valmistab Cono Sur veinimaja, mis asub Lõuna-Ameerikas, Tšiili keskosas. Cono Sur’i nimi tuleneb Hispaania keelest ja tähendab “lõunapoolset teed”, mis kajastab veinimaja asukohta Lõuna-Ameerikas. Veinimaja on tuntud oma innovaatilise ja keskkonnasõbraliku lähenemise poolest, nad on võtnud endale eesmärgiks toota kvaliteetseid veine, samal ajal austades ümbritsevat loodust. Veinimaja pöörab erilist tähelepanu viinamarjade kvaliteedile ja valib hoolikalt välja parimad viinamarjad erinevatest Tšiili veinipiirkondadest. Cono Sur veinimaja on saanud mitmeid auhindu oma veiniteadmiste ja kvaliteedi eest. Nende veinid on hinnatud puhtuse, tasakaalu ja elegantsuse poolest ning on leidnud populaarsust nii Tšiilis kui ka rahvusvahelisel turul.

 

bons mayennais

Cono sur Bicicleta Reserva Riesling ja Bons Mayennais sobituvad imeliselt hästi kokku. Veini värske ja puuviljane maitse komplimenteerib juustu tugevaid maitseid ning koostöös loovad täiesti uue elamuse. Seadke end mugavalt sisse, valage endale pokaal Rieslingut ja lõigake lahti Bons Mayennais, te väärite seda!

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here