Sauvignon Blanc

Selleks, et saada heast toidust täielik nauding, tuleb valida parim keelekaste. Tšiili veinides on midagi, mis tõmbab meid ikka ja jälle sinna tagasi. Veiniks on seekord Cono Sur Organic Sauvignon Blanc, mis on aromaatne ja värske vein, milles on tunda troopiliste puuviljade, tsitruse ja roheliste õunte aroome. Cono Sur Organic Sauvignon Blanc maitse on kerge ja tsitruseliselt värske. Tunda võib rabarberit, sparglit, rohelisi õunu ja pirnikoort. Järelmaitse on rohuselt värske, millel on omakorda elav tsitruseline happelõpp. Värvilt on vein roheka varjundiga kahvatukollane. Vein kääritatakse roostevabast terasvaatides.

Sauvignon Blanc

Tšiili veinimaja Vina Cono Sur S.A. filosoofia on „eluviis, mis austab loodust“, mille eesmärk on austada keskkonda, kus viinamarjad kasvavad. Vina Cono Sur S.A. kasutab oma viinamarjade kasvatamisel ja veinide valmistamisel orgaanilisi ja jätkusuutlikke meetodeid. Nad kasutavad kaasaegseid tehnoloogiaid, et säilitada viinamarjade puhtust ja kvaliteeti. Vina Cono Sur S.A. veinid on pälvinud mitmeid rahvusvahelisi auhindu ning nende valikus on erinevaid veine nagu Chardonnay, Sauvignon Blanc, Pinot Noir, Cabernet Sauvignon. Kõik eelmainitud veinid on Nautimuse poolt tunnustatud.

Sauvignon Blanc

Cono Sur Organic Sauvignon Blanc on 100% valmistatud Sauvignon Blanc viinamarjadest, mis pärinevad Kesk-Prantsusmaalt. See on üks maailma populaarsemaid ja laialdasemalt kasvatatud valgeid viinamarjasorte. Sauvignon Blanci viinamarjad on keskmise suurusega, koonilised ja värvuselt rohekaskollased. Cono Sur Organic Sauvignon Blanci viinamarjad on kasvatatud orgaanilise põllumajanduse põhimõtteid järgides ja pärinevad 85% ulatuses Campo Lindo veinivaldusest + 15% marju pärineb Bio-Bio Vallleyst, Lõuna-Tšiilist.

Sauvignon Blanc

Cono Sur Organic Sauvignon Blanc sobib imeliselt kitse ja pehmete juustuga. Kellel on laktoositalumatus, aga soov head veini mõne roaga kokku sobitada, siis Cono Sur Organic Sauvignon Blanc käib käsikäes mereandidest ja kalast valmistatud toitutega eeskätt eelroogade ja salatitega. Parimaks maitseelamuseks tuleb serveerida Jahutatult 7 – 9°C juures ning selleks, et aroomid oleksid rikkalikud, tuleb serveerida bordeaux’ tüüpi veiniklaasist.

Cono Sur Organic Sauvignon Blanc on perfektne jook, mis võtta kaasa ühele suvisele piknikule.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here