Joogisoovitus Freixenet Cava Ice Cuvee Especial Retseptisahtel

Veebruarikuu suuremad pidustused on alles ees ja sel aastal on meil tuju tähistada mugava ja koduse õhkkonna asemel hoopis ekstravagantsemas atmosfääris. Vahel ju võib! Maitsvaid jooke selliste sündmuste tarvis on küll tuhandeid. Seekordne joogisoovitus on üks meie oma lemmikuist – Freixenet Cava Ice Cuvee Especial.

Suuremate pidustuste all peame silmas loomulikult sõbrapäeva ja Vabariigi aastapäeva. Mõlemaga neist sobib imehästi kokku ka klaasike kihisevat. Champagne meetodil valmistatud elegantne Cava Ice koos hulga jääkuubikute ning apelsiniviiludega näeb klaasis väga võluv välja, mõjub värskendavalt ning pidulikult. Hispaaniast toob selle meieni Liviko.

Vahuveini valmistamisel on kasutatud Macabeo, Xarel-lo, Parellada ja Chardonnay sordi viinamarju. Viimane neist on maailmas enimkasutatav marjasort kvaliteetsete vahuveinide valmistamisel.

Cava Ice on poolmagus, värvilt kahvatu õlgkollane, kerge roheka varjundiga. Aroom on mahlaselt puuviljane, tunda on tsitruselist värskust. Ka maitse on lopsakalt puuviljane. Järelmaitses on tunda aprikoose ning õunu.

Kuna vahuvein ise on tsitruseline, siis soovitamegi lisaks jääle ka joogi sisse omal valikul lisada veel marju ja puuvilju. Oleme varem serveerinud Cava Ice’i erinevatel tähtpäevadel nii suupistete kõrvale kui ka magustoitudega. Mõlemal juhul sobib saab temast õhtu hitt. Meie ausõna.

Vaata siit ka meie veinisoovitusi!

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here