smuutid

Largo smuutid

Largo on vägev kodumaine tervislike jookide tootja, kelle tootmine toimub kõik siin samas Eestis! Nende valikust leiab nii: külmutatud smuutisegud, käsitöölimonaadid, kontsentraadid, 100% mahlad, nektarid, mahlajoogid, värskeltpressitud mahlad, mahlalimonaadid, kissellid kui ka smuutid. Viimaseid oli au meil ka kogu seltskonnaga proovida ja omavahel “maitse üle kakelda”.

Smuutid

Saabus see komplekt meile kuuspakina nagu ühele õigele peole kombeks. Väga käepärane pakend, pisikesed nunnud, vanaaegseid piimapudeleid meenutavad smuutikesed. Väga stiilse disainiga klaaspudelid. Väidetavalt on tegemist ainsa Eestis klaaspudelisse toodetud smuutiga. Mis tuletab ka meelde seda, et pakend oli papist. Ehk samuti taaskasutatav. 5+ Meie ökopunktid on käes!

Smuutid

Avame siis pudelid! Kõik pudelid kuuspakis on täiesti erineva maitsega. Nagu ikka väga erineva maitsega! Ükski maitse ei meenutanud eelmist. Väga hea! Seda põnevam on. Nagu ka pakendi pealkiri ütleb “Largo Smuutifest”. Seda ta oli! Ma oleks tahtnud natukene rohkem aega mõtlemiseks, nautimiseks ja analüüsimiseks. Sest mu suus toimus tõeline festival. 6 maitset võistlesid omavahel. Samal ajal moodustasid väga ainulaadse maitsete buketi.

Smuutid

Esimesena võtsime ette pudeli nimega “Life’s a Beach”. Tegemist on mango-, ananassi- ja granadillimaitselise smuutiga, mis kannab endas 6-viljamahla: õunamahl, mangopüree, banaanipüree, ananassimahl, pirnipüree ja granadillimahl.

Smuutid

Karel arvas, et päris hea siidise tekstuuriga, mõnus värske jook, mida tahaks veel. Kert ütles, et talle meenutab see mangomahla. Minu arust oli see smuuti selline mõnus püreene, mangomaitse kerkis esile. Margiti arust meenutas see ka pigem viljalihaga mangomahla. Nii palju kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi. Kokkuvõttes meile maitses!

smuutid

Järgmine pudel kandis pealkirja “Chill Mango”. Kui Sa nüüd mõtled, et jälle mango, siis tegemist oli hoopis teistsuguse mango maitseelamusega. Sel korral oli ühte pudelisse villitud 4-viljamahl: õunamahl, mangopüree, banaanipüree ja apelsinimahl.

smuutid

Mango-banaan-apelsin oli tunduvalt hapukama ja tugevama järelmaiguga. Mõnejaoks oli liiga mangone. Siinkohal läksid jällegi meie arvamused lahku. Mina tundsin jälle tummist banaanimaitset. Ühes olime ühelmeelel: “Oli hea, aga esimene meeldis rohkem!”

smuutid

Kolmandaks pudeliks oli “Coconut Dream”. Kõlab nagu minu unistuste smuuti! Korralik kookose ja ananassi kombo, mis koosneb aga 5-viljamahlast: banaanipüree, ananassimahl, kookosmahl, viinamarjamahl, sidrunimahl.

Meie ühine arvamus on see, et maitseb nagu Piña Colada. Ja miks mitte? Tegemist on väga hea joogiga. Enamusele maitses see väga! Karelile meenutas jällegi hoopis see variant banaani ja tuletab meelde, et “Life’s a Beach” oli kõige parem!

smuutid

Järgmisena avasime “Ever Green” pudeli, mis on maitsekombo spinatist, pirnist ja kõrvitsast. Kas teadsite, et selle smuuti sisse on peidetud kogunisti 7-viljamahl. Pudelisse on mahutatud: õunamahl, pirnipüree, suvikõrvitsapüree, apelsinimahl, spinatipüree, lehtkapsapüree ja sidrunimahl.

Vot see oli mõnus! Sellise neutraalse maitsega. Ei olnud liiga hapu ega liiga magus. Nagu Karel ütles: “Kõlab nagu tervis!”

smuutid

Järgmine pudel meie ees kannab nime “Love Berries”. Vaarika-mustika smuuti peidab endas samuti 7-viljamahla. Koostisosadeks: viinamarjamahl, õunapüree, vaarikapüree, banaanipüree, pirnipüree, õunamahl, mustikapüree ja maasikapüree.

smuutid

See smuuti oli selline vedelam ja jällegi neutraalsem. Ei olnud nii hapu või magus nagu eelmised variandid. Mulle isiklikult meenutas ta mustikakisselli. Mitte üldse halvaga, aga ma reaalselt sööks sellega mingit kohupiima magustoitu.

smuutid

Ja viimaseks võtsime ette smuutipreili nimega “Rose Mary”. Mis juhtub, kui kokku panna: maasikad, pirn ja arooniad? See smuuti sisaldab rekordiliselt 8-viljamahla, milleks on: pirnipüree, banaanipüree, õunamahl, granaatõunamahl, arooniamahl, mustikapüree, maasikapüree ja sidrunimahl.

smuutid

Meie jaoks oli tegemist natuke liiga hapuka maitsega. Maiasmokad nagu me oleme. Aga kindlasti on mõni hapufänn, kes kiidaks seda taevani. Ta oli okei, aga meile meeldisid pigem teised rohkem.

Kokkuvõttes Largo teeb väga head asja ja meie soovitame kindlalt järele proovida!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here