Kohupiimapannkoogid

Valmistamisaeg: 10 min

Küpsetamise aeg: 0 min

Kokku kuluv aeg: 10 min

Koostisained

  • Mamma Kohupiimapannkooke
  • Fetajuustu
  • Kurki
  • Granaatõunaseemneid

Valmistamisõpetus

  1. Võta üks Mamma kohupiimapannkook ja murenda sellele fetajuustu.
  2. Viiluta kurk ülevalt alla, et tekiks selline pikk õhuke riba ja aseta see fetajuustu peale.
  3. Kõige peale raputa granaatõunaseemneid.

Kohupiimapannkoogid

Kiired kohupiimapannkoogid fetajuustu ja kurgiga

Pannkookide valmistamine on lihtne, kuid võtab kaua aega. Lihtsalt panni peal on liiga vähe ruumi, et korraga terve pannitäis kooke valmis küpsetada. Lisaks paljud tegelased tulevad pannkooke juba siis sööma, kui tainas kausis alles poole peal. Pluss pliidi äärest ei saa ka ära minna, sest siis kõrbevad koogid pannil ära.

Lahenduseks on juba valmis tehtud pannkoogid. Meie lemmikud on Mamma kohupiimapannkoogid. Enam sa ei pea üksi köögis kaua mässama, et valmistada maitsvaid pannkooke. Lihtsalt ava pakend ning võta kohupiimapannkoogid kotist välja. Kookide suurus ja kuju on just paras ühe ampsuga söömiseks. Kuid me mõtlesime pannkookide taset natuke tõsta ning valmistasime neile ka põneva katte.

Kohupiimapannkoogid

Kohupiimapannkoogid katame fetajuustu, kurgi ja granaatõunaseemnetega. Sellist suupistet on väga lihtne valmistada ning võidad ka aega, kui samal ajal on vaja põhiroaga köögis tegeleda.

Oletame, et on olukord, kus ahjus liha pole veel piisavalt küps, kuid külalised on kohe-kohe saabumas. Sellisel ajahetkel sobivad külalistele pakkumiseks just sellised mõnusad kiired kohupiimapannkoogid. Võimalik, et tullakse lastega külla, siis neile võib serveerida samad pannkoogid näiteks moosi või meega.

Igal juhul on sellised kohupiimapannkoogid suurepärane trumpäss tagataskust, kui on soov külalistele pakkuda midagi kiiret ning maitsvad, lisaks on neid veel väga mugav näppude vahelt süüa.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here