Kokteil ananassimahlaga Retseptisahtel

Valmistamisaeg: 5 min

Küpsetamise aeg: 0 min

Kokku kuluv aeg: 5 min

Koostisained

  • 4 cl Tatratea Coconut Tea Liqueur (22%)
  • Ananassimahla
  • Jää

Valmistamisõpetus

  1. Pane sobivasse kokteiliklaasi ohtralt jääd.
  2. Vala kokteiliklaasi 4 cl Tatratea Coconut Tea Liqueuri.
  3. Sinna peale vala ananassimahl.
  4. Sega õrnalt.
  5. Kaunistuseks võib lisada värsket ananassi.

Kokteil ananassimahlaga Retseptisahtel

Kokteil kookoselikööri ja ananassimahlaga

Märtsikuu keskpaigas otsutsasime tänavust kevadet tervitada suure kokteilipeoga. Meie eelmine postitus rääkis juba põgusalt ka suupistetest, mida me seal serveerisime. Täna aga alustame kokteilide tutvustamisega. Millest üldse ja kuidas üks esmaklassiline kokteil kokku panna?

Kange alkoholi letid on meil oma suure valiku all üsnagi lookas ja et midagi erilist ja põnevat sealt välja valida, tuleb natuke maad uurida ja vaeva näha. Meie viimase aja suureks lemmikuks on Eestis kanda kinnitavad Tatratea liköörid. Cityalkos ja Superalkos on neid saada 4-5 erinevat sorti erinevate maitsetega ning kõik nad on justkui loodud kokteilide tegemiseks!

Tatratea erineva koostise ja kangusega liköörid on kõik valmistatud tee baasil. Nende erinevate likööride baasaineks on valge, must või roheline tee. Indiast Assami maakonnast pärit teelehed leotatakse aeglaselt külmas piirituses, et elavdada tee maitset ja tuua välja tugev ere värv.

Täna tutvustame kokteili, mis on tehtud põhiliselt Tatratea 22% kangusega kookoseliköörist Tatratea Coconut 22%. Pärlivalge pudeli sisu on tehtud valge tee baasil ja rikastatud kookosega, mis annab domineeriva magususe ning aroomi. Liköör ise on magusate nootidega röstitud kookose, voolava mee ning piimase valge tee maitseline.

Soovitame kokteil segada kookoeseliköörist ning ananassimahlast. Kasutasime oma kokteilipeol Gastrolingi Hurricane kokteiliklaasi, mille täitsime kõigepealt jääga, lisasime siis 4cl likööri ning siis kuni klaasi täitumiseni ananassimahla.

Ananassimahl ja kookoseliköör on tegelikult tuntud juba kui igipõline klassika, aga kinnitame, et Tatratea liköör annab asjale uudse, omanäolise ja puhta maitse.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here