praetud riis

Valmistamisaeg: 5 min

Küpsetamise aeg: 15 min

Kokku kuluv aeg: 20 min

Koostisained

 • 1 pakk Härmavilja wokisegu
 • 1 pakk Marine kooritud hiidkrevette sabaga
 • 125 g riisi
 • 2 muna
 • 1-2 spl sojakastet
 • tšillit
 • musta pipart
 • veidi soola riisi keetmiseks

Valmistamisõpetus

 1. Keeda riis pakil oleva soovituse järgi, lisa soovi korral keeduvette veidi soola.
 2. Vala pannile veidi õli ning vala wokisegu pannile ja kuumuta läbi.
 3. Lisa riis, kuumuta.
 4. Lükka panni keskosa tühjaks ja lisa munad.
 5. Küpseta munad läbi ja sega riisiga.
 6. Vala pannile sulatatud hiidkrevetid sabaga.
 7. Vala peale soja ja tšilli.
 8. Kuumuta kõik läbi.
 9. Serveeri kohe.

praetud riis

Praetud riis köögiviljade ja hiidkrevettidega

Üheks mais valminud Retseptisahtli retseptiks oli maitsev praetud riis köögiviljade ja hiidkrevettidega. Kergelt idamaise tooniga wokiroog on suurepärane lõuna- või õhtusöök igal aastaajal. Seda on lihtne ja kiire valmistada ning võimalik väga uhkesti serveerida. Kui on tarvis kellelegi muljet avaldada, aga kokandusoskused vajavad veel täiendamist, siis on see ideaalne roog, millega plindrist pääseda.

praetud riis

Roa kiiremaks tegemiseks ja hakkimisvaeva vältimiseks valmis meie praetud riis köögiviljade ja hiidkrevettidega Härmavilja wokisegust ning Marine hiidkrevettidest. Härmavilja wokisegus on porgand, mungoa idud, punane paprika, roheline hernes, mustad seened, porrulauk ja hernekaunad. Härmavilja wokisegu valiti Fitlapi kasutajate poolt 2021. aastal parimaks taimseks külmutatud tooteks.

praetud riis

Marine sabaga hiidkrevetid on eelnevalt kuumtöödeldud, madala kalorsusega ning sisaldavad rohkesti toitaineid. Koos riisiga moodustavad wokisegu ja hiidkrevetid väga maitsva roa.

praetud riis

Selle roa suurimaks eeliseks on meie hinnangul valmistamise kiirus ja lihtsus. Komponendid siuh-säuh pannile, läbi kuumutada ja valmibki maitsev praetud riis köögiviljade ja sabaga hiidkrevettidega. Kui parajal temperatuuril praadida jääb praetud riis veidi krõbe ja ei hakka kokku. Tšilli ja sojakaste annavad toidu maitsele sügavust ning toovad esile idamaist tonaalsust. Praetud riis Härmavilja köögiviljade ja Marine hiidkrevettidega sobib inimesele, kes armastab head toitu, aga kiire elutempo tõttu suurt kokkamist ette võtta ei saa. See on toitev, maitsev ja kiirelt valmiv kõhutäis. Hakakem kokkama!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here