Punane vein

Eestis on hetkel ilus pehme talv. Lumi langeb ning kaminas praksub tuli. Kõige parem viis, kuidas talvest viimast võtta, on seda nautida tubaselt. Nii jääb ära tatine nina ning märjad jalanõud. Kutsu parem sõbrad külla ning valmista üks mõnus õhtusöök. Toidu kõrvale sobib ideaalselt mõni punane vein, et siis sõpradega seda koos toidu ja jutu kõrvale nautida. Kuid milline punane vein oleks see õige? Võimalik, et meil on teile lahendus.

Punane veinMeie kargesse ning jahedasse Eestisse sobib väga hästi punane vein, mis tuleb meile päikeselisest Lõuna-Aafrikast, täpsemalt Lääne-Kapimaa provintsist. Antud piirkond on väga tuntud oma ilusate veiniistanduste poolest.

Spier Savanha Cabernet Sauvignon on keskmise täidlusega punane vein. Värvilt on  purpurpunane, aroomis on tunda küpseid punaseid marju, mustsõstart, millele lisanduvad piprased noodid koos kergelt röstitud kohviubadega.

Punane vein on juues väga marjane. Tunda on mustikat ja mustsõstart, järelmaitse on väga sametine. Sobib suurepäraselt niisama seltskonnaga joomiseks või nautimiseks koos toiduga.

Ideaalselt sobib antud punane vein igasugu lihatoitude, tomatikastmetes pastaroogade ja pehmete juustude kõrvale.

Serveerida võiks Spier Savanha Cabernet Sauvignoni kergelt jahutatult.

Tutvu ka teiste veinisoovitustega!

Punane vein

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here