Jõulupraad-Retseptisahtel

Jõulupühad on aeg, mil kõige enam mõeldakse oma lähedaste ja sõprade peale. Käiakse külas ja tehakse kingitusi. Seda enam sagenevad ka olukorrad, kus tuleb mõelda, millise põneva nüansiga jõulupraad seekord külalistele lauale panna.

On selge, et iga kord ei ole kusagilt võtta tervet päeva, et tegeleda järjekordse küllusliku õhtusöögi valmistamise ja laua katmisega. 

Ühel pärastlõunal helistas Retseptisahtlile hea sõber ning teatas, et tuleb poole tunni pärast külla. Meie jaoks oli parim lahendus Mamma Veiselihapihv kartuli ja hapukapsaga ning eraldi lisaks Pühadekapsas. Tooted on juba eelnevalt Mamma kokkade poolt küpsetatud ja iga inimese portsjoni eraldi mugavalt pakendatud – mõlema roa pakendilt tuleb vaid kile eemaldada ning seejärel kas mikrolaineahju, praeahju või pannile soenema panna. Praes on kasutatud pea 90% lihasisaldusega veiselihapihvi, mis on tehtud ülikvaliteetsest hakitud veiselihast ning garanteerib, et roog on tõepoolest nii hõrk kui lubatud.

Samal ajal soovitame võtta külaline appi ja katta laud pühademeeleolule vastavalt. Meie kasutasime laua katmisel Koduekstrast ostetud jõulukaunistusi ja küünlaid.

Meie eksprompt-jõuluõhtu on suurepäraseks näiteks sellest, kuidas kalli pere või heade sõpradega ei ole tarvis palju, et tekitada sulnis pühademeeleolu. Piisab vaid 10 minutist ettevalmistusest ja meeldejääv õhtu võib alata! 

Vaata videost, kuidas meie vaid 10 minutiga õdusa jõulumeeleolu lõime!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here