Smuuti

Valmistamisaeg: 5 min

Küpsetamise aeg: 0 min

Kokku kuluv aeg: 5 min

Koostisained

  • Mandlipiim
  • Kookosvesi
  • Mustikad
  • Banaan
  • Kakao
  • Maca pulber

Valmistamisõpetus

  1. Sega kõik koostisosad blenderis. Võid kasutada ka saumikserit.
  2. Soovi korral lisa juurde ka natukene vett ning jääkuubikuid.
  3. Lisa kaunistuseks melissi.

Smuuti

Mustikasmuuti

Vahelduseks kõikidele ilusatele ja armsatele toidupostitustele muudame veidi kurssi ja avastame, milline vägi on toidul ja mida kõike sellega saab mõjutada. Täpsemalt öeldes, uurisime lähemalt, kuidas mingid toiduained mõjutavad inimese seksuaalsust. Sellest räägitakse nii palju ja on olemas igasuguseid seksikaid ja libiidot tõstvaid retsepte. Et aga rohkem teada saada ja omandada teadmisi selles vallas, alustasime põnevat koostööd sellise portaaliga nagu https://www.fifiboutique.com/ . Jagame teilegi nippe, kuidas oma igapäevaelu ja seksuaalsust vürtsitada läbi toidu ning teeme seda koostöös Preili Fifiga. Nii, et mehed ja naised, pange end valmis 😉

Alustaksime ühest põnevast smuutist, mille kohta võiks öelda, et on isegi maailmakuulus ja kannab nime “Sex Drive Smoothie”. Eestikeeles öelduna on see libiidot tõstev smuuti. Smuuti koosneb mandlipiimast, kookosveest, mustikatest, banaanist ja maca ning kakaopulbrist. See sobib suurepäraselt nautimiseks koos oma kallimaga.

Mustikad on üldse väga kasulikud marjad – head silmadele, vererõhule, seedimisele, mälule, nahale, maole jne, kuid mustikatel on ka tugev mõju spetsiaalselt meestele. Nimelt, pidavat mustikad olema meeste jaoks kui looduslik Viagra! Mustikates olevate kiudude sattumisel organismi, muudab see kolesteroolitaseme madalaks ning kiirendab vereliikumist ja survet peenisesse seksi ajal, mis tähendab tugevamat ja pikemat erektsiooni.

Maca juurt kutsutakse seksuaalenergia allikaks. See tõstab libiidot ning samuti tõstab mehe sperma kvaliteeti. Maca juur on väga vana taim, mis tugevdab ka immuunsüsteemi, tõstab vitaalsust ja parandab sportlikke saavutusi.

Banaan on samuti libiidot tõstev ning sisaldab ka palju kaaliumi, mis mõjub lihastele hästi. Banaanis on palju B-vitamiini, mis suurendab füüsilist vastupidavust. Muidugi sisaldab banaan veel nii palju kasulikku, kuid sealjuures on ta ka päris seksikas puuvili ju.. 😉

Kakao pikendab inimese eluiga ning ergutab virgatsainete tööd. Mõned uuringud on näidanud, et šokolaad (milles on ju enamasti kakao) võib isegi endorfiinide vabastamisele paremini mõjuda kui suudlemine! Pealegi maitseb see lihtsalt imehästi! Šokolaadis sisalduv fenüületüülamiin on kemikaal, mis suurendab seksuaalvahekorra ajal häid tundeid ning selles sisalduv alkaloidide kofeiin tõstab energiat, suurendades seeläbi seksuaalset vastupidavust.

Mandlid on väga tervislikud pähklid, kuid veel öeldakse, et need stimuleerivad ka seksuaalsust ja parandavad viljakust. Seega kes üritavad last saada juba pikemat aega, siis tasub kindlasti mõelda rohkem mandlite söömisele või nende kasutamisele oma toidus. Ka mandlipiim toimib samamoodi. Mandlid sisaldavad veel palju toitaineid ja mineraale, mis on kasulikud seksuaaltervisele ja selle parandamisele, sealhulgas ka tsinki, seleeni ja vitamiin E-d. Tsink aitab organismis suurendada seksuaalset iha.

Kookosvesi annab smuutile mõnusat maitset ja vedelamat konsistentsi veel juurde, kuid lisaks sisaldab kookos samuti palju kasulikke aineid, mis mõjuvad hästi verevarustusele (kiirendab) ning seeläbi muutes erogeenseid kohti veelgi tundlikumaks.

Neid huvitavaid ja häid toitaineid sai päris palju nüüd üles loetud ning kõige lihtsam ongi nendest teha endale ja ka näiteks oma kallimale üks superhea smuuti, millel on lisaks heale maitsele ja külluslikele toitainetele ka veel seksuaalelu vürtsitavaid omadusi.

Smuuti serveerisime Gastrolinki klaasi, mis on tugevast ja paksust klaasist ning omanäolise ja põneva disainiga. Tegemist on Hawaii ja isegi veel täpsemini Maui stiilis klaasiga (Maui kujutis), mis pidi praegu olema ka väga popp klaas. Suvel on ikka ägedam kasutada ka põhjamaises Eesti köögis eksootilisi nõusid!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here