Arbuusi-feta salat

Valmistamisaeg: 10 min

Küpsetamise aeg: 20 min

Kokku kuluv aeg: 30 min

Koostisained

 • Kikase Broileriliha Light marinaadis
 • Arbuus
 • Mustikad
 • Feta juust
 • Mündilehed

Valmistamisõpetus

 1. Küpseta grillil või ahjus Kikase Broileriliha Light marinaadis.
 2. Haki arbuus parajateks kuubikuteks.
 3. Lõika feta juust kuubikuteks.
 4. Tõsta feta juust ja arbuus kaussi ja lisa mustikad.
 5. Kaunistuseks lisa mündilehti.
 6. Serveeri arbuusi-feta salat koos Kikase broilerilihaga.

arbuusi-feta salat

Suvine arbuusi-feta salat

Suvel on arbuus vaieldamatult minu üks lemmikumaid vilju. See on nii magus ja mahlane. Arbuusi on hea niisama süüa, kas vahepalaks või magustoiduks, kuid kas teadsite, et sellest saab valmistada ka sooalse roa? Arbuusi-feta salat koos kanalihaga on supperhea retsept!

See on juba teada tõde, et magusa ja soolase maitsekooslus sobib hästi kokku. Nii sobib ka arbuus ja feta juust kokku. Salati välimuse ja maitse teevad põnevaks mustikad. Kindlasti mõtlete, et mis roaa juurde selline salat küll sobib. Kui ühes grillipeo postituses rääkisin teile, et ananass ja kana sobivad hästi kokku, siis sobibad kanalihaga ka teised magusad viljad. Valisin arbuusi-feta salati juurde Kikase Broileriliha Light marinaadis, mis on mõnusalt kerge ja lihtsa maitsega. Puuviljasalati juures peaks alati olema hästi naturaalsete maitsetega komponendid.

Nüüd kindlasti mõtlete, et kuidas ma sain nii ideaalsed arbuusikuubikud ja kuidas ma küll viitsisin neid hakkida. Tegelikult ega ma polekski viitsinud, mind aitas hädast välja Apelsini poes müüdav arbuusilõikur, millega oli väga mugav salatit valmistada. See on selline metallist noa moodi tarvik, millega saab arbuusi kergelt koore seest välja, kas siis suurte tükkidena või lausa kuubikutena. Suvisel arbuusihooajal on see väga kasulik abivahend kööki. Valmista see maitsev arbuusi-feta salat broilerilihaga oma grillipeole või tee piknikule kaasa või üllata hoopis töökaaslasi 🙂

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here