Balbiino Classic

Valmistamisaeg: 10 min

Küpsetamise aeg: 0 min

Kokku kuluv aeg: 10 min

Rockiässa Suvejäätis

 • 1 tops Balbiino Classic Banoffee Pie jäätist
 • vahukomme
 • värvilisi komme
 • küpsiseid ja kõrsikuid
 • värskeid marju ja puuvilju

Kossuässa Suvejäätis

 • 1 tops Balbiino Classic Soolakaramelli küpsisejäätist
 • 100 g mustikaid
 • 100 g vaarikaid
 • ümara kujuga vahvleid või küpsiseid
 • värvilisi komme
 • kreekereid

Balbiino Classic

Mis oleks palav suvi ilma kosutava ja jahutava jäätiseta? Mõni päev kulub lausa mitu jäätist, kas pole? Igapäevasele jäätise söömisele annab põnevust ja huvitavaid maitseid lisada toredate jätsikaunistuste ja lisandite näol. Esitasime rockiäss Robert Linnale ja kossuäss Sven Kaldrele väljakutse valmistada ideaalne jäätisepall ja kaunistada see nii ägedalt, kui nad suudavad!

Siinkohal kehtib üleskutse ka kõikidele jälgijatele – esmalt, aidake meil välja selgitada, kelle jäätis ruulib rohkem! Vaata videost, kuidas mehed jäätise kaunistamisega hakkama said ja hääleta enda lemmiku poolt Retseptisahtli Facebookis. Seejärel olete oodatud ka ise enda kaunistatud jäätistest pilte jagama. Seda saab teha Facebookis Retseptisahtli hääletuspostituse kommentaarides ning võidušansside suurendamiseks ka Instagramis, tag’ides storysse või postitusse @retseptisahtel, @balbiinojaatis ja lisades teemaviite #balbiinoclassic. Kõikide hääletajate ja parimate kaunistajate vahel läheb loosi mitu kasti jäätist, nii et jäätiseisu saab kindlasti mõneks ajaks rahuldatud!

Siinkohal anname natuke nõu ka, mida jäätise kaunistamisel silmas pidada.

Kuidas teha täiuslik jäätisepall?

Selleks on vaja muidugi head jäätisekulpi, Balbiino Classic jäätist ja natuke leiget vett. Oluline on jäätist jäätisekulbi sees keerutada, et saaks ikka hea täidlase palli. Mida rohkem keerutad, seda rohkem tuleb jäätist juurde. Vahepeal kasta kulpi vette, et see soojeneks natuke üles ja lihtsustaks palli keerutamist.

Balbiino Classic

Balbiino Classicu sortimendis on rikkalike maitsetega nii pulga-, topsi- kui perejäätiseid. Kartongist loodustsäästvamad pakendid ja vähema lisatud suhkruga teeb meele rõõmsaks vanal kui noorel. Balbiino Classic premium topsijäätise sari üllatab soolase karamelli koosluse näol tõeliselt luksusliku maailmamaitsega. Jäätise muudavad täiuslikuks krõbedad küpsisetükid. Mehed katsetasid väljakutses kahte Balbiino Classicu topsijäätist, mida soovitame kindlasti ka ise proovida!

Balbiino Classic Banoffee Banaani-karamellijäätis koogitükkidega võiks olla kindlasti banaanisõprade lemmik! Karamell, banaan, krõbe küpsis ja vahukoor – selline on üks inglaste klassikaline Banoffee koogi retsept ja nii sama hästi maitseb ka Balbiino Banoffee topsijäätis. Jäätis on parajalt banaanine, aga maitses on tunda ka karamellist iirist ja küpsisekoogitükke, mis banaani maitset igakülgselt toetavad. Kusjuures tegemist on Eesti turul täiesti unikaalse tootega!

Balbiino Classic

Balbiino Classic Soolakaramelli-küpsisejäätis on rohkem soolakaramellisema maitsega. Mõistagi puudub selle jäätise juures banaani maitse. Jäätis, nagu ka selle nimi ütleb, sarnaneb väga mõnusale karamelliküpsisele. Söö üksinda või serveeri mõne teise jäätisega! Suurepärane magustoit!

Topsijäätiste valikust leiavad lemmiku ka šokolaadifännid – neid rõõmustab Balbiino Classic šokolaadipärlitega jäätis. Siinkohal on osa jäätisekaunistust juba jäätise sees! Pähklisemate maitsete sõpradele sobib hästi Balbiino Classic Pähklikreemi-vahvlijäätis topsis.

Balbiino Classic

Niisiis vali omale meelepäraseim jäätis ja kaunista see enda maitse järgi – selleks võib kasutada nii komme, puuvilju, pähkleid, šokolaadi.. praktiliselt mida iganes! Peaasi, et näeb äge välja ja maitseb hästi! Lase oma loovusel lennata ja proovi ära ka jätsipalli keerutamine! Vihje: inspiratsiooni võid saada Roberti ja Sveni üllitistest!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here