Balbiino Classic

Valmistamisaeg: 5 min

Küpsetamise aeg: 0 min

Kokku kuluv aeg: 5 min

Rockiässa Jäätisekokteil

  • 1 karp Babiino Classic Metsmaasikajäätist
  • 1 pudel Paulig Frezza Mint
  • peotäis värskeid maasikaid
  • kaunistamiseks värsket münti, kaneeli, maasikaid või muud meelepärast

Kohvibossi Jäätisekokteil

  • 1 karp Balbiino Classic Pistaatsiajäätist
  • 1 pudel Paulig Frezza Forte
  • tšillihelbeid (soovi korral)
  • värsket münti
  • kaunistamiseks kaneeli, värsket münti, meelepäraseid kaunistusi

Balbiino Classic

Kas teil on ka nii, et palava ilmaga mööda rannapromenaade või väliüritusi väisates tekib tihtilugu suur jäätisekokteili isu? Jahutav ja maitsekas jäätisekokteil lõõskava suvekuumusega pole lahutamatuks sõbraks ainult laste seas, vaid sobib hästi täiskasvanutegi menüüsse ning on lihtne ka ise kodustes tingimustes valmistada. Jagame teiega mitut head retsepti, kuidas teha head kohvisisaldusega jäätisekokteili, mis eriti hästi just täiskasvanutele peale läheb ja annab ka mõnusa energialaksu!

Balbiino Classic

Testimaks mitut maitsekat ja hea väljanägemisega jäätisekokteili, esitasime taas koos Balbiinoga väljakutse meie rockiäss Robert Linnale ja kaasasime talle seekord vastasvõistlejaks kohviboss Mihkel Jürimaa. Seekordne väljakutse seisneb parima jäätisekokteili valmistamises! Vaata ka eelmist väljakutset.

Balbiino Classic

Jäätisekokteili lahutamatuks osaks on Balbiino jäätised – nimelt astuvad võistlustulle Balbiino Classic’u perejäätised. Väärib mainimist, et uus klassikaline tootesari on palju keskkonnasõbralikuma pakendi ja vähema lisatud suhkruga. Balbiino Classic üllatab jäätisesõpru rikkalike maitsekombinatsioonide ja luksuslike lisanditega.

Balbiino Classic

Rockiäss Roberti kokteil valmis Balbiino Classic Metsmaasikajäätises maasikatükkidega metsmaasikajäätisest, mis on eheda metsmaasikamoosi ja hulga külmkuivatatud maasikatükkidega – see maitseb täpselt nagu klassikaline suvi! Kohviboss Mihkli jäätisekokteil sai valmistatud Balbiino Classic Pistaatsiajäätisest. Tegemist on Itaalia Gelato-tüüpi kreemja pistaatsiajäätisega, millele lisavad põnevust mandlikrokanditükid.

Balbiino Classic

Valikusse kuulub veel Balbiino Classic Piparmündijäätis šokolaadikreemi ja šokolaaditükkidega, mida võivad kokteili valmistamiseks kasutada eriti suured piparmündifännid! Piparmündijäätis maitseb sama särtsakalt, nagu ka nimest võib juba järeldada. Jäätisele lisavad vunki mõnus piparmündi-šokolaadikreem ja šokolaaditükid.

Balbiino classic

Ei ole jäätisekokteili ilma vedeliku ja lisanditeta! Selleks kasutasid meie ässad ägedaid Paulig Frezza ehtsast kohvist ja laktoosivabast piimast kohvijooke.
Roberti maasikajäätisekokteili täiustab Frezza Mint ehk Mighty Minty. Frezza Mint sobib maasikatega iii-me-li-selt! Tõeliselt karge ja laktoosivaba (nagu kõik Frezzad) piparmündišokolaadi maitse lööb sisse kiirema käigu ja annab maasikatele mõnusa särtsu.Mihkli pistaatsiakokteili täiustab Frezza Forte ehk Double Trouble kohvijook. Kui hoog raugeb, siis on vaja midagi karmimat – Frezza Forte annabki mõnusa topeltespresso energialaksu ja sobib pähklisemate maitsetega mahedalt kokku!
Valikusse kuulub veel FrezzaVanilla ehk Sweet Treat magus kohvijook, mis on eriti sobilik magusaisu ja energiapuuduse vastu. Mõnikord on magustoitu vaja kohe, ja mitte alles pärast praadi. Frezza Vanilla on just sellisteks hetkedeks sobiv, kiire ja hullult hea maitsega.
Neljandaks leiab valikust Frezza Caramel Popcorn ehk Candy Pop kohvijoogi, mis on piimakohvide noorim perekonnaliige. Uus maitse ühendab mõnusalt magusa karamelli ja soolase popcorni.

Balbiino Classic

Joogid panime sheikima Blendteci ülituusade ja võimsate profi-blenderitega, mis purustavad ka kõige jäisemad lisandid. Tänu tõhusale mürasummutusele on Blendteci blenderid maailma vaikseimad kodus kasutamiseks, niisiis saad väga edukalt laste eest salaja kohviga jäätisekokteili teha!

Teeme siinkohal taaskord üleskutse ka kõikidele jälgijatele – vajame teie abi välja selgitamaks, milline jäätisekokteili kooslus tundub parim! Vaata videost, kuidas mehed jäätisekokteile sheikisid ja vali enda lemmik Retseptisahtli Facebookis.
Olete oodatud ka ise enda kaunistatud jäätistekokteilide retseptidest pilte jagama. Seda saab teha Facebookis Retseptisahtli hääletuspostituse kommentaarides ning võidušansside suurendamiseks ka Instagramis, tag’ides storysse või postitusse @retseptisahtel, @balbiinojaatis ja lisades teemaviite #balbiinoclassic. Parimatele kaunistajatele on välja pandud ERIAUHIND! Väiksemas loosis osalevad ka kõik hääletajad. Loosi läheb mitu komplekti jäätist ja Paulig Frezza kohvijooke. Jäätise- kui ka kohviisu saab pikemaks ajaks rahuldatud!

Balbiino classic

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here