Pinot Noir

Retseptisahtli poolt jälle ühe hea veini soovitus, hea toidu kõrvale oleks ka head keelekastet rüübata. Seekordse veini päritolumaa on taaskord Tšiili ja selleks veiniks on Cono Sur Organic Pinot Noir. Cono Suri pool valmistatud Pinot Noir on kergemapoolne marjase iseloomuga kuiv punane vein, mille maitse on elegantselt marjase karakteriga, tunda on üleküpsenud metsmaasikaid, pohli ja küpseid punaseid kirsse, järelmaitses jääb kestma veini marjane struktuur, mida täiendab tasakaalukalt vürtsikas marjapark. Värvilt on vein keskmise intensiivsusega rubiinpunane.

Pinot Noir

Cono sur Vineyards & Winery 1993. aastal asutatud veinitootja, mille visiooniks on toota kõrgkvaliteetseid, väljendusrikkaid ja uuenduslikke veine, mis annavad edasi uue maailma vaimu. Ettevõtte eristab end kolme peamise tunnusega, mida peetakse silmas oma veinide valmistamisel: tehnoloogia loominguline kasutamine, kvaliteedile orienteeritus ja keskkonna austamine. Cono Suri nimi viitab ettevõtte geograafilisele asukohale, esindades Lõuna-Ameerika lõunakoonuses valmistatud veine, mille lääneserval asub Tšiili ja selle rikkalikud veiniorud.

Pinot Noir

Cono Sur Pinot Noir on 100% ulatuses valmistatud Pinot Noir viinamarjasordist. See Burgundia päritolu hilisküpsev tume sort on maailmas kõrgelt hinnatud ja eelistab parima ja kvaliteetseima saagi saamiseks mandrilist kliimat. Kõik viinamarjad on käsitsi korjatud ja kasvatatud järgides orgaanilise põllumajanduse printsiipe. Vein kääritatakse roostevabast terasest vaatides, 50% veinist areneb 10 kuud suurtes prantsuse tamme vaatides.

Cono Sur Pinot Noir sobib suurepäraselt küpsetatud sealiharoogadega, metslinnulihaga, punase veini kastmete valmistamiseks, grillitud-röstitud juurviljadega, pastade ja tomatikastmetega ning pehmete juustudega. Serveerida võiks veini kergelt jahutatuna, 14-16°C juures. Klaasidest võiks valida burgundia tüüpi veiniklaasi.

Pinot Noir

Cono Sur Pinot Noir soovitame mõnusaks lõunasöögiks perega, kui laual on reikkalik seapraad ning ilm on ilus ja pehme.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here