Edoardo Miroglio Bio Rose Bouquet & Mavrud

Paratamatult järgneb teisele ka kolmas, nii jätkub ka meie veini seeria ja sama tootja poolt on ka kolmas vein – Edoardo Miroglio Bio Rose Bouquet & Mavrud. Tegemist on võluva roosa veiniga, mis paistab silma oma rikkalike maitseomaduste, aromaatse lõhna ja kauni värvuse poolest. Võib öelda, et see vein on tõeline kunstiteos, kus on põimunud viinamarjasortide Mavrud intensiivsus ja Rose Bouquet õrnus.

Edoardo Miroglio Bio Rose Bouquet & Mavrud

Edoardo Miroglio Bio Rose Bouquet & Mavrud on värvilt noor, keskmise intensiivsusega roosa. Aroom on lilleliselt aromaatne ja marjaselt lopsakas, tunda on küpseid vaarikaid, metsmaasikaid ja värskeid musti kirsse koos kerge piprase alatooniga. Maitse on mahlaselt marjane ja lopsakas, tunda on küpseid punaseid kirsse, vaarikaid, hibiskust ja veriapelsini, lisaks veidi punaseid sõstraid ja granaatõunu.

Edoardo Miroglio Bio Rose Bouquet & Mavrud

Edoardo Miroglio Bio Rose Bouquet & Mavrud on valmistatud kahest viinamarjasordist, Rose Bouquet ja Mavrud. Rose Bouquet on pärit Prantsusmaalt, täpsemalt Alsace’i piirkonnast ning on tuntud oma õrna lillelise lõhna ja maitse poolest. See annab veinidele elegantse buketi, mis sisaldab rooside ja sirelite noote. Rose Bouqet viinamarja veinides on tunda puuviljade maitse, nagu aprikoos või virsik. Teine viinamarjasort, Mavrud, on pärit Bulgaariast, Thracia piirkonnast, kus on seda kasvatatud juba sajandeid. See on tuntud oma tugeva iseloomu ja unikaalsete omaduste poolest. Mavrud on erakordselt vastupidav erinevatele haigustele ja keerulistele ilmatingimustele, mis teeb sellest perfektse viinamarjasordi, mida Bulgaarias kasvatada. Mavrud viinamarjade veinid on tuntud oma rikkaliku maitse ja aroomi poolest. Need veinid võivad sisaldada nüansse nagu küpsed marjad, vürtsid, šokolaad ja isegi tubakas. Mavrud on üks Bulgaaria veinimaailma pärleid ja sellest on saanud rahvuslik uhkus. Bulgaaria veinivalmistajad pühendavad suurt hoolt ja tähelepanu Mavrud viinamarjade kasvatamisele ja veinide valmistamisele.

Edoardo Miroglio Bio Rose Bouquet & Mavrud

Edoardo Miroglio veinide portfell on mitmekesine, pakkudes nii valgeid kui punaseid veine erinevate maitseprofiilidega. Nende veinid on tuntud tasakaalustatuse, puhtuse ja iseloomu poolest, mis kajastavad nii viinamarjasortide eripära kui ka veinimeistrite oskusi.

Edoardo Miroglio Bio Rose Bouquet & Mavrud

Edoardo Miroglio Bio Rose Bouquet & Mavrud sobib kokku lambalihaga, kuna Mavrudi tugev iseloom ja tugevad maitsed komplimenteerivad lambaliha huvitavat maitset. Serveeri vein jahutatult, 6 – 8 ºC, väiksemast sihvaka kujuga bordeaux´ tüüpi veiniklaasist ja naudi.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here