Hardys Crest Sauvignon Blanc

Viimane vein, mis meie maitsemeeli õnnistas, oli Hardys Crest Sauvignon Blanc. 28 Hardys oli esimene Austraalia veinitootja, kes eksportis oma veine 1857. aastal Suurbritanniasse, mis oli sel ajal kõige olulisem veiniturg maailmas.

Hardys Crest Sauvignon Blanc

Hardys Crest Sauvignon Blanc on värvilt roheka alatooniga kahvatu kollane. Aroom on värske ja rohuselt elav, milles on tunda karusmarju, laimi, troopilisi puuvilju, melonit ja greipfruuti, laimikoort ja värskeid tsitruseid. Aroomilõpp on värske ja väga aromaatne ning tsitruselise happega. Maitse on elavalt puuviljane ja värskelt tsitruseline. Tunda on sidrunit, laimi, passionvilju, rabarberit, värskeid pirne ja õunu. Järelmaitse on rohune ja elava tsitruselise happelõpuga.

Hardys Crest Sauvignon Blanc

Hardys Crest Sauvignon Blanc on valmistatud viinamarjasordist Sauvignon Blanc, mis kasvab Prantsusmaa Loire’i oru piirkonnas, eriti kuulsas Sancerre’i ja Pouilly-Fumé’i aladel. Sauvignon Blanc viinamarjad on tuntud oma intensiivse ja iseloomuliku aroomi poolest. Aroomis võib leida tsitruselisi, eriti sidrunit ja laimi, rohelist õuna, muru ja mõnikord isegi paprikat. Mõned kirjeldavad selle aroomi suitsusena. Sauvignon Blanc veinid on tavaliselt kuivad ja värske maitsega, maitsebukett võib varieeruda sõltuvalt kasvukohast, kuid tsitruselised ja rohumaitsed on alati esiplaanil. Tegemist on väga tuntud viinamarjasordiga, mille veinid sobivad imeliselt igapäevaseks nautlemiseks.

Hardys Crest Sauvignon Blanc

Thomas Hardy & Sons on üks Austraalia vanimaid ja tuntumaid veinimaju, mis asutati juba 1853. aastal Thomas Hardy poolt Lõuna-Austraalias, Adelaide’i lähedal. See veinimaja on tuntud oma kvaliteetsete Austraalia veinide tootmise poolest ja sellel on rikkalik ajalugu ning pärand. Thomas Hardy & Sons on alati olnud pühendunud tipptasemel kvaliteediga veinide valmistamisele. See veinimaja on tootnud mitmeid auhinnatud veine, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud. Kusjuures veinimaja on viimasel ajal võtnud tugevad sammud keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku veinivalmistamise suunas, mis teeb neist kaasaegse ja vastutustundliku veinitootja.

Hardys Crest Sauvignon Blanc

Hardys Crest Sauvignon Blanc sobib võrratult hästi kokku mereandide, salatite, kala- ja linnuliharoogadega. Serveeri vein jahutatult, 6 – 8 ºC, väiksemast sihvaka kujuga bordeaux´ tüüpi veiniklaasist ja naudi veel viimaseid päikesepaistelisi õhtupoolikuid.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here