Fondüü

Miks üldse endale soetada sõbrapäevaks fondüü? Lihtne on ju osta tort või kook ning seda siis külalistele pakkuda, kuid mõnikord tahaks ju pakkuda midagi huvitavamat. Fondüü kasuks räägib ka see, et tegu on seltskondliku tegevusega. Ideaalne just sõbrapäevaks.

Inimestele meeldib isegi külas olles natuke ise toimetada. Fondüü jätab mulje nagu sa valmistaksid endale ise magustoitu. Külaline saab ise valida, mida ta sinna sisse kastab.

Meie soetasime enda fondüü Koduekstrast. Laiast valikust otsustasime punase kasuks, mis läheb hästi sõbrapäevaga kokku. Meie fondüü on ka paraja suurusega, et pärast kasutamist saab selle lihtsalt kappi ära panna, kus ta ei võta palju ruumi.

Fondüü

Fondüü võib teha soolase, näiteks juustuga kuid ka magusa ehk šokolaadi oma. Meie tegime šokolaadifondüü koos maasikatega, kuid kasutada võib ka teisi marju või puuvilju. Näiteks õunu, apelsine, vaarikaid jne. Mida rohkem, seda uhkem.

Šokolaadile võid vastavalt vajadusele lisada näiteks rõõska koort või piima, kui soovid vedelamat ja mahedamat šokolaadielamust.

Fondüü

Aga nüüd kõik poodi fondüü järgi ning šokolaadi sulatama!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here