Vormid

Oletame, et te küpsetasite ahjus ülimaitsva koogi. Võtsite koogi just ahjust välja lauale jahtuma. Haarate tooli ning istute laua kõrvale ning jääte mõttesse. Koogi kuju ja vorm on kuidagi igav. Mõtlete, et kuidas kooki kaunistada? Kook tuli juba niigi hea. Parem võiks koogile huvitama kuju anda, kui tavaline ristkülik.

Appi tõttab südamekujuline vorm. Selline vorm on hea just siis, kui kook on juba valmis. Juba valmis koogile saad vähese vaevaga pressida rõõmsad südamed, mis teevad koogi üldise väljanägemise palju lõbusamaks. Lisaks saavad kõik külalised kooki palju mugavamalt süüa. Põhimõtteliselt on sul kohe ühe neljakandilise koogi asemel palju rohkem südamekujulisi kooke.

Vormid

Südamekujuline vorm on leitav Koduekstra kauplusest ning neid müüakse komplektis, kus on lisaks veel teisigi vorme, mis on südame kujuga. Samuti sobivad sellised vormid ka piparkookide tegemiseks.

Vormid

Kuna vorm on plastmassist, siis ei saa neid ahju küpsema panna, vaid kõige parem ongi neid kasutada juba küpsetatud koogipõhjast kujundite väljalõikamiseks.

Ülimugav ja hea lahendus kõigile neile, kes on otsustanud sõbrapäevaks koogi küpsetada. Õige vorm teeb koogi veelgi lahedamaks, eriti kui on tegu südamekujulise koogiga.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here