jouluehted

Jõuluaeg on saabunud! Maa on kattunud suurte lumehangedega ja sisse on pugenud ootusärev jõulutunne, mis tekitab minus mõnusat lähedustunnet oma pere ja sõprade vastu. Jõulud on aeg, mil praadida verivorsti ning küpsetada oma lastega piparkooke. Köögist tulev jõuluroogade lõhn, mida täiendavad mandariinid, loovad meie lõhnameelele äratuntava jõuluhõngu. Et jõulumeeleolu ei oleks vaid meie ninas ning jõuluime näeksid ka silmad, on meile appi tulnud Koduekstra jõulukaunistused.

jouluehted

Sel aastal on koduekstral väga palju tooteid, mis aitavad jõuluärevust leevendada. Koduekstra jõulukaunistused on erilmelised ning laias valikus jätkub tooteid igaühe maitsele ning igasse elamisse – kaunistatud saavad nii kuusk, riiulid, aknad kui ka peolaud!

Koduekstra jõulukaunistuste varasalves hakkas mulle silma palju mitmesuguseid kaunistusi – näiteks võrratud jõulutähed. Antud kaunistused sobivad kinnitada kuuse otsa, ent ma leidsin neile veel rakendust – näiteks saab neid panna ka kohvilauale dekoratsiooniks. Kuna ehteid on saadaval erinevates värvitoonides, sobituvad need peaaegu iga toa ja laudlinaga ning seega on jälle üks mure vähem. Lisaks avastasin ilusad põhjapõdrad. Kuigi lendavatest põhjapõtradest võib tegelikult vaid und näha, siis on nende kaunistustega hea hoida seda jõuluimet enda lähedal. Põhjapõdrad küll ei lenda, aga nende peale mõeldes tekib alati mõnus ootusärevus jõululaupäeva lähenedes.

Eelmise aasta kollektsioonis olid väga populaarsed rohelised kuusekäbid, siis ei jääda ilma ka nendest sellel aastal.

jouluehted

Selleaastane jõulukaunistuste trend on pigem pastelsed toonid, mis sümboliseerivad väga hästi jõuluaja rahulikkust. Kuuseehetest meeldivad mulle ka pehmemast materjalist dekoratsioonid – nendest eriti just koolibri. Väikese koolibri kuuseehe on hästi armas silmale ning mõjub väga mõnusalt koduselt. Kindlasti ei unustata ära ka kulda ning erinevaid põnevaid esemenid, nagu näiteks trompet.

jouluehted

Mulle meeldib kui kuuse kaunistamisel pole erilist rangust ega domineeri vaid kahte värvi kuusemunad. Näiteks sobitasin eelneva juurde ka sellise koheva kleidikese. Selle kauni ehte kõrvale sobib väga hästi ka üks kingake.

jouluehted

Õnneks on ka klassikalisema maitsega kuuseehtijatele parajas koguses traditsioonilisi jõuluehteid – näiteks rohkelt kuldseid ja hõbedaid kuusemune. Mis mulle nende puhul meeldib on see, et kuusemunad on küll ühevärvilised ent nende tekstuur on kõikidel erinev ning seega on igal munal eriline muster.

jouluehted

Jõulud on ilus aeg ja et seda ilu jätkuks ka söögilauast kaugemale, on vajalik oma kodu vastavalt ajale kujundada. Et muuta jõuluhõngu veel tugevamaks ja luua veel ülevamat jõulutunnet, on Koduekstra just õige valik, sest sealne valik sobib igaühele ning annab jõululikule mandariini lõhnale ja jõululauludele veel suurema tähenduse.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here