Õhtusöögi ideed

Sõpradega ühise õhtusöögi korraldamine on vahva ettevõtmine, mis võimaldab nautida maitsva toidu kõrvale lähedaste inimeste meeleolukat seltskonda. 

Et õhtuid veelgi huvitavamaks muuta, tasuks korraldada temaatiline õhtusöök. 

Sellise õhtusöögi korraldamisel võiks meeleolu luua näiteks erinevale kultuurile või ajastule kohaseid toite pakkudes. 

Kuid õhtusöökidele saab anda särtsu juurde, lisades sinna ka stiilipeo. 

Niimoodi saate sõprade keskel ühiselt nautida võõramaa sööke, riietuda nende tavade järgi ning nautida lähedastega veedetud kvaliteetaega. 

Luues maitsereisi mõnda muusse ajastusse või mõne riigi köögikultuuri ei korralda sa mitte lihtsalt õhtusööki, vaid lood mälestusi. 

Las Vegase kasiinoõhtu

Las Vegas on linn täis sära ja särtsu, mida saadavad lõpmatud kasiinod ning heas meeleolus inimesed. Et luua omale koju selline atmosfäär on hea sõpradele korraldada kasiinotemaatiline õhtusöök, mis on üks väljakutset pakkuv ettevõtmine. 

Sobiva atmosfääri loomisel ei tohiks ette tulla mingeid raskusi – too välja kõik, mis särav ja särtsu täis! 

Kuid mida siis lauale panna?

Enne kui sõbrad saabuvad, sega valmis muffinitaigen ja pane see ahju. 

Loo kasiinolikku õhkkonda ja küpseta täringuid meenutavad muffinid ning kaunista need ühele õigele täringule kohaselt. Jäta meelde, et täringu vastaskülgede summa on alati õnnenumber seitse. 

Heaks nipiks on ka näiteks kasiinoküpsiste küpsetamine. Lase loovusel lennata ning kaunista küpsised žetoonideks või mängukaartideks. Kui sellest on vähe, siis valmista ruletilauakujuline maitsev kook või tort. 

Kasiinodes serveeritakse kergeid snäkke ja miniampse, nagu näiteks hispaanialikud snäkid vinnutatud liha ja juustu näol. Sinna juurde erinevad liha– ning juustupallid maitsvate kastmetega, friikartulid ja tacod. 

Kutsu üles sõpru õhtusöögil mängima jutujätkuks kaardimänge, olgu selleks siis pokker või “Must notsu”. 

Kui teil kaardipakki pole, siis huvitavaid kaardimänge leiab parimkasiino.ee abil.

Tasuta kasiino on ka hea koht, kus riskideta õppida selgeks mõni uus ja huvitav kaardimäng tulevasteks vahvateks kaardiõhtuteks. Tänapäeva uued kasiinod kannavad hästi edasi glamuurset hõngu, mis kasiinokultuuris valitseb.
Mõnus õhtusöök sõpradega on hea, kuid kui lisada sinna see ekstra nüanss läbi toitude ning loodava atmosfääri, siis jääb see pikaks ajaks eredalt meelde. 

“Tee ise”  pizzaõhtu

Kui sinu kodus on suur köök, kus on ka kambaga hea toimetada, siis korralda perekondlik pitsavalmistamise õhtusöök. Pitsat valmistada on äge, kuid teha seda koos kas sõprade, töökaaslaste või perega on veelgi vägevam. 

Kui soovid muuta õhtut külaliste jaoks erilisemaks, siis varu igale külalisele oma põll, mis sobib ühe pitsa valmistamise kõrvale ideaalset. 

Serveeri külalistele ühiselt valmistatud pitsade kõrvale head veini või naturaalseid mahlu ning küpseta magustoiduks itaaliapärane juustukook ja sa võid olla veendunud, et õhtusöök on korda läinud!

Taimne teisipäev

Miks mitte luua hoopis õhtusöök, mille läbivaks teemaks on taimne toit ja naturaalsed maitsed? Taimsed teisipäevad on restoranides aina rohkem populaarsust koguvad päevad just taimsete toitude nagu smuutide, salatite, kookide ja kõige muu maitsva poolest, mis puhas ja tervislik. Sellise õhtusöögi jaoks keetke üks mõnus värskust täis köögiviljasupp. 

Teise käiguna võiks pakkuda näiteks kodus valmistatud vegeburgereid.

Magustoiduks sobivad hästi kõikvõimalikud taimsed koogid, kerged marjasmuutid või hoopiski isetehtud marjasorbett.

Teemapidude väljamõtlemisel juba fantaasia puudust ei tohiks tulla. Huvitavaks ülesandeks on sinna kõrvale sobiva õhtusöögi loomine. Lase aga loovusel lennata ja katseta uusi nippe, kuidas ühest õhtusöögist luua kestev mälestus ja meeldejääv maitseelamus!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here