Glögi

Talv hakkab kätte jõudma, kuid lund pole veel kuskil näha. Kuid pühade- ning talvemeeleolu ei sõltu ainult sellest, mis taevast alla sajab. Näiteks verivorsti ja praekapsa lõhn, maitsvad mandariinid ning krõbisevad piparkoogid aitavad samuti seda õiget meelelaadi tekitada. Kuid, milline on see jook, mis selle õige talve- ning jõulutunde inimestes tekitab? Eks see ikka glögi ole. Kui glögidest rääkima hakata, siis ei saa üle ega ümber ühest tõelisest klassikust, milleks on Vana Tallinn Glögi.

Glögi

Vana Tallinn Glögi on aromaatne jook, mis on ideaalne kaaslane just talvehooajaks. See on meisterlikult kokku segatud Vana Tallinnast ning kvaliteetsest punaveinist. Glögi sobib suurepäraselt soojendama külmal talveõhtul ja meeli rõõmustama saabuvatel pühadel. Sellepärast on Vana Tallinn Glögi olnud ka mitmeid aastaid Eestis enimmüüduim ja armastatuim glögi.

Glögi

Lisaks maitsvale sisule, ei saa ära märkimata jätta ka pudeli kaunist disaini. Klaaspudel on kaetud sleever tehnikas ning selle peale on asetatud valge paberetikett. Pakend on saanud inspiratsiooni kargetest talveõhtutest, mil on hea olla soojas ja juua midagi kergelt vürtsikat. Kaneel, tähtaniis, vanill ja tsitruselised on peidus selles punases ahvatluses.

Glögi

 

Vana Tallinn Glögi armoomis on tunda punase veini hõrkust, segatuna soojade vürtside ja rummiga. Glögile iseloomulikku vürtsikat maitset ilmestab vihje klassikalisele Vana Tallinnale. Seega maitse- ja lõhnanüanssidest võib tabada kaneeli, aniisi, vanilli ja ka pisut tsitruselisi.

Glögi

Serveerida tuleks glögi kuumutatult. Lisada võib rosinaid, pähkleid, mandleid, kaneelipulkasid ning miks mitte ka üks apelsiniviil. Vana Tallinn Glögi on üks suurepärane soojendav jook jõulumaiuste või mõne tummisema šokolaadikoogi kõrvale.

Glögi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here