Halloween Retseptisahtel

Halloween on kohe saabumas, millest lähtuvalt on vaja kappidest välja otsida kostüümid, millega minna sõprade juurde peole. Sel aastal otsustasime korraldada enda sugulaste ja naabrite lastele ise halloweeni peo. Pidulistele andsime isetehtud halloweeni toite nagu näiteks hauakooki ning kokteili Kõrvitsa veri.

Meenutades oma nooruspõlve, kui tahtsin üks hetk olla politseinik ning teisel printsess, siis õnneks oli meil varutud suur hulk kostüüme igale huvilisele – oli nii printsessikleite, zorrokostüüme, erinevaid maske, zombi varrukaid, nõiamütse koos Shreki mütsiga ning palju erinevaid parukaid ja peakatteid. Nõnda sai igaüks endale meelepärase tegelase valida ning kui tegelase mängime muutus juba igavaks, said nad uue kostüümi selga tõmmata. Vahepeal oli meil 3 erinevat Zorrot, mistõttu muutus nende eristamine eriti keeruliseks.

Selleks,et ümberkehastumine ideaalne oleks, varusime ka juuksepreisid ning erinevaid aksessuaare – tüdrukutele olid vahvad juukselõksud ning poistele andsime valgusmõõgad ning helendavad kunsthambad, mis pimeduses eriti vingelt särasid, eriti kui nad mööda hoovi ringi jooksid ja mängisid.

Õhtu meeleolu loomiseks kleepisime klaaside ja uste peale silikonist kleepse, mis helendasid sama heledalt nagu meie väikestel Draculatel suus olevad hambad.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here