Halloweeni laud Retseptisahtel

Halloween ei tähenda ainult seda, et peab riietuma enda lemmik superkangelaseks. Õige meeleolu loomiseks tuleks panna rõhku ka maja kaunistamisele ning toidulauale. Laud võiks olla lookas nii kaunistustest kui ka toidust.

Meie halloweeni laud oli ära kaunistatud väga paljude erinevate detailidega. Eesmärk oli leida võimalikult palju esemeid, mis oleksid oranžid. Kasutasime oranže küünlaid ning suuremaid ja väiksemaid anumaid. Selleks, et laud ei oleks nii rõõmus, asetasime lauale ja anumatesse karvaseid mänguämblikke ning plastmassist pealuid, mis olid väga tõetruu välimusega. Lisaks meisterdasime mini “kõrvitsaid” – maalisime mandariinidele peale halloweeni stiilis näod.

Klassikalise kõrvitsa asemel, mis on seest tühjaks tehtud ning küünlad sisse põlema pandud, kasutasime meie sel korral metallist küünlalühtrit, mis andis laua peale veidi valgust ja avarust. Õnneks ei olnud nad väga suured, mis tõttu saime lauale mahutada ka muid esemeid.

Laudlina asemel oli meil ülivinge luukere dekoratsioon, mis kaunistas meie laua ääri just nagu seda teeks laudlinal pits. Laua peale asetasime sügisesi vahtralehti, et tuua värvi juurde. Jookide serveerimiseks otsustasime olla praktilised ning kasutasime kõrre ja kaanega joogitopse. Tänu topsidele ei aetud ühtegi jooki endale riiete peale ning lisaks oli neid väga mugav käes hoida, kuna neil on küljes väike sang.

Pisikeste suude pühkimiseks leidsime ideaalsed salvrätikud, mille peal olid erinevad kõrvitsasordid koos vahtralehtedega.

Halloweeni laud :

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here