Lillekimp

Ma ei tea, kuidas teiega on, aga minu jaoks tuli märts väga ootamatult. Alles trotsisime külma talveilma ja kohe-kohe on käes kevade algus! Mehed, kas olete minuga samas paadis? Avastasite äsja, et 8. märts on kalendris märgitud kui naistepäev. Paanikanuppu pole vaja vajutada, sest sellest postitusest leiate kiire laheduse ja kingituse oma kallimale.

Mis oleks naistepäev ilma kallimale lillekimpu viimata? Lisaks sellele, et need teevad su kaasa rõõmsaks, on need ka suurepäraseks kaunistuseks õhtusöögilauale. See on üks mu lemmikumaid viise anda lauale tähtpäevadele kohaselt hubane, kuid samas väga särav väljanägemine. Meie kodus ei möödu ükski pidupäev ilma värskete lilledeta.

Lillekimp

Märts tuli koos kevadega ja loomulikult tahaks seda ju ka toas väljendada. Kuna peenardel veel tulbid ei õitse, aitas mind hädast välja aianduskeskus Hortes. Minu valik on seekord suur lillekimp roosade tulpidega. Naistepäev on ju roosamanna ja mis sobiks paremini! Toredad klienditeenindajad aitasid kimbu veel eriti särtsakaks teha – lisades sinna pisut rohelisi lehti ja linte.

Kuna lillekimp on minu pidulaua tõeline tõmbenumber, pidi ka vaas selleks vastav olema. Ei saa ju seda lihtsalt näiteks purki panna.

Lillekimp

Meeste jaoks on naistepäev tihtipeale paras peavalu. Iga aasta sama mure – mida kinkida. Hortes on selleks puhuks valmistunud ning teevad elu palju lihtsamaks. Seal on suur valik erinevaid lõikelilli, kimpe ja muid taimi. Ja mehed, uskuge – mida suurem lillekimp, seda suurem naeratus!

Olukorras, kus naistepäev on juba käes, aga lilli ikka valida ei suuda, siis mõelge sellele, milliseid lilli teie partner tavapäraselt eelistab. Või mis on tema lemmikvärv. See teeb valimise juba palju lihtsamaks. Ise poodi minemata saab lillekimbu kätte ka Hortese e-poe vahendusel! Kui tundub, et ainult kimbust ei piisa, siis neil on välja toodud ka erinevaid kingiideid, mida lisaks võtta.

Naistepäeva kingituse tegemine ei pea olema piin, kui selleks on õiged abimehed. Kasvõi lillekimp on juba ideaalne. Loeb ju siiski mõte, eksole?

Lillekimp

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here