Tort

Kevad on tore ja kaunis aeg – päevad on pikemad ja valgemad, suur lumi sulab ära, tärkavad esimesed lilled ja kätte jõuab naistepäev. Endel Pärn laulis omal ajal kodupolitseist, kes tuuakse naisega majja. Meie retseptisahtliga laulame koos Endliga, kui kurb on maailm ilma naisteta. Ja mis teeks naistega maailma veel ilusamaks ja magusamaks kui üks õige tort.

Naistepäev on üks vähestest päevadest aastas, mil mehed võiksid oma armsatele naistele tavalisest rohkem tähelepanu pöörata. Kui seda mitte teha, siis sõltuvalt naisest on kuri karjas. Keegi ei taha ju ometi „pahade meeste nimekirja“ sattuda. Seda vältimaks on heaks abimeheks Eesti Pagar oma isuäratavate tortide valikuga. Muidu leiva ja saiatootjana tuntud pagarikojast saab ka mitmesugusteks tähtpäevadeks soetada pidulikke torte – sedapuhku siis naistepäevaks. Isutab sind maasika-greibi, šokolaadi, marja, kohupiima või mingi muu tort? Endale meelepärasema tordi saad just nende käest!

Tort

Lastelaulus lauldakse: „Millest on tehtud väikesed tüdrukud?“ Laulu järgi on nad suhkrust, jahust ja maasikavahust. Kõik naised on kunagi olnud väikesed tüdrukud. Aitamaks meestel naistepäeva peolauda katta, arvustame Eesti Pagari maasika-greibi torti. Selle tordi muredast liivatainast küpsetatud põhja ilmestab vahvlitükkidega suussulav pralinee. Krõmpsuvale pralineekihi peale on lisatud kiht maasikatükki dega rikastatud hapukat greibikreemi ja magusat biskviiti. Tort ise on kaetud maasikaželeega. Mõnusat hapukust lisab mõrkjas šokolaadipuiste küljel.

Tort

Väike mull teeb asja ainult paremaks! Kui on tunne, et ainult tordist ja lilledest jääb väheks, siis sobib Eesti Pagari mõnusa maasika-greibi tordi juurde pakkuda ka mullijooki. Soovitame selleks Nautimus märgiga VEGAN Luna De Murviedro alkoholivaba troopiliste puuviljade –, kreemjase – või maasika- või punase sõstara maitselist vahuveini.

Kallid mehed! Kui teil tõesti pole enam ühtegi ideed, mida naistepäevaks peolauale panna, siis selle artikli lõpuks juba on. Me teame, et armastus käib kõhu kaudu. Ärge alahinnake magusa mõjuvõimu. Soovitame Retseptisahtli naistiimiga kaasteeliste maitsemeeli hellitada ühe ilusa Eesti Pagari tordiga.

Tort

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here