Nõud

Olenemata meie taustast, tegemistest või käikudest, on meil aastas vähemalt paar sündmust, mida on kombeks tähistada. Alustades sünnipäevadest lõpetades pulmadega, vahepeale jäävad veel rahvuslikud ja ülemaailmsed tähtpäevad. Ilmselt on meil nüüdseks juba kõigil tekkinud selline teatud tähtpäevade kogum – sündmused, mida me alati tähistame. Nendest on saanud traditsioonid, millest võtame osa oma pere, sõprade või tuttavatega. Neil puhkudel on kombeks katta viisakas laud, millel serveeritakse vastavalt traditsioonidele head ning paremat toidukraami. Kuid ennekõike tuleks üle vaadata, kas meil on üldse sellisteks puhkudeks kapis sobilikud nõud?

Nõud

Eks neid tähtpäevade tähistamisi tuleb ette omajagu. Praegusel ajal küll püsin pere seltsis kodus ja suuri kokkusaamisi ei tee. Samas on hea, kui ühel hetkel külalisi saab kutsuda ja sul on selleks puhuks kapp vastavate nõudekomplektide ning lauadekoratsioonidega varustatud. Muidugi võib igat päeva võtta kui sündmust – seetõttu ei peaks nõude pealt allahindlust tegema ka siis, kui sul pole midagi tähistada, elad üksi või pole eriline küllakutsuja. Iseennastki on tore ilusate ja stiilsete nõudega rõõmustada – seda enam, kui sa köögis palju aega veedad, nagu teen seda mina.

Nõud

Tuleb ka ette juhuseid, kus mõned armsaks saanud nõud varasemast komplektist on katki läinud või kaotanud oma esialgse sära. Kui tunned ka, et sinu nõudekapp võib vajada värskendust, siis soovitan külastada Apelsini kauplust või e-poodi. Nende sortimendist leiab väga moodsaid ja ilusa stiiliga nõusid, köögitarvikuid ja lauadekoratsioone. Meie Retseptisahtli kokkamiste nõud on suures osas just Apelsinist soetatud ning tõttöelda olen aja jooksul Apelsinist saanud väga ilusa disaini ja tegumoega nõusid ka enda elamisse.

Nõud

Apelsini valik on mõnusalt suur – sealt leiab meelepäraseid ja just enda koju sobilikke nõusid pea igale maitsele. Hiljuti avati Rocca al Mare keskuses uus Apelsini pood, kus on veelgi suurem valik. Kuna kevad juba terendab akna taga ja lähenemas on mitmeid peresiseseid tähtpäevi, tuli koheselt mõte oma nõudevarud selleks puhuks üle vaadata.

Nõud

Valisime uuest Apelsini poest välja mõned lemmikud, mida on omavahel lihtne ja samas ilus komplekteerida. Peaprae ja magustoidu serveerimiseks sobitasime sarnase stiili, ent erineva värviga taldrikuid. Alati ei pea kõik toon toonis kinni olema, vaid võib ka julgelt eri värviga nõusid omavahel kokku sobitada.

Nõud

Apelsinist leiab muuhulgas erinevateks puhkudeks snäkialuseid. Kergema suupiste puhul tasub kindlasti rõhku panna sellele, et valitud alus, kauss või vaagen oleks näksile vastavas suuruses. Kindlasti ei peaks snäkipoolist laotama kogu vaagna ulatuses – ääred tuleks jätta tühjaks.

Nõud

Nii säilitab vaagen puhta ja esteetilise välimuse. Samuti peab kausside puhul arvestama, et snäkid sinna ära mahuksid ja ei hakkaks üle ääre välja kukkuma. Või vastupidi – ilus pole ka see, kui snäkid ei täida anumat piisavas mahus ära.

Nõud

Leidsime klaaside puhulgi huvitavaid disainlahendusi. Apelsinis müüakse omapäraseid pokaale, millest saab pidulaudadel serveerida veini, šampust või limonaadi.

Nõud

Nüüdseks on juba selgeks saanud, et võin alati Apelsinist leida nõud, mis on nii välimuselt kui funktsionaalsuselt igati kiiduväärt. Isegi kui vahetevahel sisseoste tehes unustan mõned nõud tulevaseks tähtpäevaks osta, ei pea ma muretsema, sest Apelsinil on ka väga mugav ja kasutajasõbralik e-pood, kust on alati võimalik varuda kõik koduks vajalik. Kindlasti pöördun jälle Apelsini poole, kui eesmärgiks on soetada uusi nõusid, millega katta lauda ja luua hubane õhkkond. Ehk leiad Sinagi oma lauale lemmikud!

Nõud

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here