Ehted

Rahvusvaheline naistepäev on juba mõne päeva pärast tulemas. Neid päevi, kui meie, naised, end erilisena tunda saame, on küllaltki vähe. Ja naistepäev on selleks ideaalne päev. Mehed, kes veel ei tea, mida kallimale kinkida – ehted on parim valik. Selleks, et end erilisena tunda ei pea meile kuud ja tähti taevast alla tooma, piisab pisikesest säravast kingitusest. Nagu öeldakse, teemandid on naise parimad sõbrad.

Ehted

Selliseks puhuks, kui kingikott on olemas, kuid kingikoti sisu veel ei ole, on Glanz & Glamuur tõeline meeste päästeingel. Naisele ehete valimiseks ei pea muud teadma, kui poe asukohta. Klienditeenindajad aitavad valida välja just need ehted, mis teie kaasa särama panevad. Abivalmid ja asjalikud konsultandid aitavad ja suunavad teid nii ehtetüübi kui värvi osas ning just nemad teavad, millised on praeguse hooaja kõige kuumemad ehted.

Ehted

Itaalia päritolu Ti Sento ehted on suurepärased, sest need sobivad kõigile – nii nooremale pruudile kui juba pisut küpsemale. Lisaks sellele, saab neid ehteid ja kollektsioone omavahel kombineerida ja mõnest ehtepaarist saab luua endale uued ja isemoodi ehted igaks päevaks ja sündmuseks. Glanz & Glamuur on välja valinud ka komplektid, mis pidulauale üllatuseks sobivad.

Ehted

Kui aga poodi kohale ei jõua, siis saab ehted mugavalt soetada ka e-poest. Nii saad rahulikult maha istuda ja valida. Ka veebipoes on valik komplekte, mis omavahel imehästi kokku sobivad. Nii saate endale näiteks ideid ka järgmisteks pidupäevadeks kõrva taha panna.

Kui aga kaasa maitset täpselt ei tea, siis on poest võimalik osta kinkekaart. Nii saate olla eriti veendunud, et naine valib endale ehted, mis kindlasti tema stiilist ja maitsest lähtuvad. Kinkekaarti saab lunastada nii poes koha peal kui ka mugavalt veebipoes.

Ka minu igapäeva ehtekarbis on just Ti Sento ehted. Seega võin kinnitada, et need on suurepärased kaaslased nii restorani, tantsuõhtule kui ka jalutuskäigule parki. Tagasihoidlikud, ent silmatorkavad ehted ei jää tähelepanuta ning panevad mind alati kaunina tundma. Ja miks mitte panna oma kaasa sama moodi tundma – ja iga päev!

Ehted

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here