Naistepäev

Rahvusvaheline naistepäev toimub iga aasta 8. märtsil. Mehed, kui teile tuleb uudisena, et see tähtis päev kohe-kohe saabub, siis on viimane aeg hakata ettevalmistusi tegema. Olge mureta, siit postitusest saate igati asjakohaseid nippe, kuidas oma naist või naispere sel tähtpäeval hästi tundma panna!

Kui pole võimalik või ei taha olude sunnil naist välja sööma viia, saab väga edukalt ka kodus meeldejääva ja tavapärasest veidi erilisema atmosfääri luua. Tuleb lihtsalt olla loov.. või kui loovus on liiga piiritu ning valikutemerre võib ära uppuda, on meie Retseptisahtli üdini naiselik seltskond välja pannud listi ideid, mida jääb teil üle ainult meie näitel teoks teha. Ei mingit ettevalmistamisega kaasnevat stressi – saate kogu oma tähelepanu jäägitult naisele endale pühendada!

Mida naisele kinkida?

Naistele meeldib end ikka aeg-ajalt ehtida ja üles lüüa. Kõigepealt tasubki kallimale ka midagi materiaalset ja ilusat kingituseks hankida. Uskuge mind – kuigi materiaalsus pole naiste seas alati eesmärk omaette, on siiski tore vahetevahel veidi elegantsem välja näha!

Naistepäev

Glanz & Glamuuri kauplusest leiab kaunid ja isikupärased Itaalia päritolu käevõrud, kaelakeed, kõrvarõngad ja palju muud. Kui te ei tunne oma naise maitset või ekslete suures valikus, on sealsed klienditeenindajad väga heade asjatundjatena lahkesti nõus teid aitama.

Naistepäev

Kui poodi ei taha minna, saab kingituse komplekte tellida ka e-poe vahendusel. Videost leiate veel täpsemaid soovitusi praeguste kollektsioonide kohta. Endalegi olen just veidi pidulikemaks puhkudeks Glanz & Glamuurist mõningaid preemiaid lubanud.

Naistepäev

Millised lilled naistele meeldivad?

 Muidugi ei saa naistepäeval ilma lilledeta – lisaks sellele, et lillede kinkimine rõõmustab naist, toovad need kevade nii värvis kui lõhnas õuest tuppa ja seovad pidulaua ühtseks tervikuks.

Naistepäev

Meie lasime oma uhke ja värvika kimbu seada Hortese lillehaldjatel, kust saab lisaks õuetarvikutele ja potitaimedele ka ilusaid lõikelilli ning kimpe. Oluline on kimbu juurde valida ka õiges suuruses vaas.

Naistepäev

Milliste nõudega laud katta?

Suurt rolli pidulikuma laua ilmestamisel mängivad nõud – igas kodus võiks olemas olla ka veidi pidulikum ja viisakam nõudekomplekt, mis saab välja võetud suuremate tähtpäevade ning eriliste sündmuste puhul, nagu seda on naistepäev. Meie soetasime enda lauale ilusa disaini ja väljanägemisega nõud, lauakaunistused, söögiriistad ja küünlaalused kauplusest Apelsin, kust on pärit suurem osa ka minu isiklikest nõudeserviisidest.

Naistepäev

Sealt leiab laias valikus taskukohaseid, kvaliteetseid ja huvitava disainiga nõusid. Muideks ekstra suure valiku nõusid leiab nüüd uuest vastavatud Apelsini poest Rocca al Mare keskusest.

Naistepäev

Alati ei pea nõud ühte värvigi olema – meie sobitasime omavahel kokku sinise ja halli tooniga taldrikud, mis nägid väga efektsed välja.

Naistepäev

Ühel õigel peolaual on alati ohtralt snäkke, mida saab nii pearoa eel kui ka järel suhu pista. Väga olulise lihvi läbimõeldud lauale annab see, kui snäkid on samuti vastavatesse ja õiges suuruses nõudesse paigutatud. Pakendid laual ei kõlba mitte!

Naistepäev

Millist toitu valmistada?

Niisiis, kui kõik vajalik meeleolu saavutamiseks ja toidu serveerimiseks on olemas, ongi aeg asuda toidupoolise kallale. Pearoaks valisime M.V.Wooli toodetest maitsestatud apelsini marinaadis lõhe, sest kala on uhke ja kevadiselt kerge toit, mida on ühtlasi viisakas ja lihtne pidulikult serveerida.

Naistepäev

Teeme seekord meeste elu eriti mugavaks ja lihtsaks – M.V.Wooli kala saab tellida lisaks nende kauplustele ka e-poest. Kusjuures kala valmistamiseks on tarvis eemaldada vaid pakendi ümbris, torgata sinna noaga mõned augud ja panna ahju.

Naistepäev

Inspireerituna kala marinaadist segasin selle kõrvale tsitrusesalati avokaado ja peotäie värskete salatilehtedega – tõeliselt kerge ja maitsev suutäis. Peale selle näeb taldrik väga tervislik ja värvikas välja!

Naistepäev

Millised joogid naistele meeldivad?

Naistepäev

Kuna naistepäev on esmaspäeva õhtul, siis õhtusöögi kõrvale pakume alkoholivabasid mullijooke. Prae kõrvale sobivad suurepäraselt Fentimansi joogid, näiteks Ginger Beer mehele ja Rose Lemonade naisele.

naistepäev

Natuke kihisevat prae kõrval toob alati maitsed paremini esile!

Naistepäev

Magustoiduks valisime Nautimuselt alkoholivabad vegan vahuveinid Luna Rose ja Luna White Hispaaniast, mis meenutavad väga alkoholisisaldusega veine – seega tõelistele veinisõpradele läheb kindlasti peale!

Naistepäev

Milline kook sobib naistepäeva lauale?

Mmm ja siis magustoit ise! Kuna torditegu on tihtipeale keerukas ja aeganõudev, lõpetab meie piduliku õhtusöögi maasika-greibi tort Eesti Pagarilt. Nii ei pea ükski mees ise tordi tegemisega vaeva nägema. Eesti Pagari tordid on jällegi head taskukohased, leitavad pea igast poest ja arvestavad enda laia valiku puhul erinevate maitsetega – siit leiavad kõik endale lemmiku!

Naistepäev

Nüüd jääb üle ainult naisele kutse edastada ja meie planeeritu päriselt ellu viia. Kui te nendest näpunäidetest kinni haarate, võite olla kindlad, et unustamatu naistepäev või õhtu on teie naisele garanteeritud! Mõnusat tähistamist ja elagu naised!

Naistepäev

Naistepäeva soovitused valmistas ette Retseptisahtli kokk Margit.

Naistepäev

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here