jõulukaunistused

Taas on käes väga paljude inimeste lemmikaeg kogu aastast – jõuluaeg ja sellest tuleb rõõmu tunda. Kodudes on tunda meeldivat jõuluhõngu – segu piparkookide, kuuseokste ja mandariinide lõhnadest. Loodus on suikunud talveunne ja inimesed on kõik juba jõuluõhtu ootusärevuses, et istuda kogu perekonnaga koos, vaadata möödunud aastale tagasi, rääkida lõbusaid lugusid ja süüa maitsvat jõulupraadi. Jõulumeeleolu tekitamiseks tuleb dekoreerida ka kodu, et jõuluaeg oleks veelgi hubasem, kaunim ja püham. Selle tunde tekitamisel aitab meid Koduekstra. Sel aastal on Koduekstra jõulukaunistused eristuvas fuksia teemas, sest miks peavad jõulukaunistused olema alati rohelised ja punased – on ju ka teisi kauneid värve, mis toovad meeltesse rahu ja südamesse jõulutunde.

jõulukaunistused

Nagu ikka, on koduekstra jõulutoodete valik erakordselt lai. Esimesena tooksime välja roosakad jõulutähed – neid saab panna traditsiooniliselt kuuse külge või asetada hoopis jõululauale roogade vahele või hoopiski aknalauale, et ka möödujad näeksid, et selles kodus pööratakse dekoratsioonidele tähelepanu ning jõulukaunistused on maitsekad. Sarnase funktsiooniga on ka tumedamat värvi lillakaspunased lilled.

jõulukaunistused

Milleks riputada kuusele jõulukaunistused vaid ühe kaupa? Kimbus kuuseehted pakuvad kuusele terviklikumat ja tihedamat dekoratiivset katet ning jääb mulje, nagu kuusel oleks rohkem ehteid.

jõulukaunistused

Kinke võiks ju olla nii kuuse all kui kuuse küljes. Selleks on Koduekstra dekoratsioonivalikus ka väikse kingituse kujulised kuuseehted, mis kaunilt küünlavalgel kuuseoksal rippudes sätendavad.

jõulukaunistused

Loomulikult leiab Koduekstra valikus ka klassikalised jõulukuulikujulised kuuseehted. Fuksiatoonis kuuseehe sobitub rohelise kuusega suurepäraselt ning toob muidu jõulude klassikalisse rohepunasesse paletti juurde omapära ja värvi.

jõulukaunistused

Kui soovid kuusele veelgi rohkem sära, siis soovitame valida sädeleva roosakat karva jõulukuulikujulise kuuseehte.

jõulukaunistused

Jõulud on imeline aeg ning veelgi imelisemaks muudab selle aja kaunis ja jõulumeeleollu mattunud kodu. Koduekstra dekoratsioonide valikust leiad jõulukaunistused, mille abil saad oma kodu dekoreerida filmilikult kauniks – olgu su inspiratsiooniks siis Hollywoodi „Üksinda kodus“, „Puhkus (ik The Holiday)“ või siis meie oma eestimaine „Eia jõulud Tondikakul“.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here