wokiroog

Valmistamisaeg: 10 min

Küpsetamise aeg: 5 min

Kokku kuluv aeg: 15 min

Nõo magus-hapu broileriwok koos soba nuudlitega

wokiroog

Koostisained

4-le

 • 1 pakk Nõo magus-haput broileriwokki
 • 300 g soba nuudleid
 • Kaunistuseks maapähkleid

Valmistamisõpetus

 1. Lase vesi keema ja keera siis tuli ära.
 2. Aseta tulisesse vette riisinuudlid ja lase 3-5 minutit paisuda.
 3. Soojenda Nõo magus-hapu broileriwok vastavalt juhistele pakendil.

wokiroog

Otsustasime Retseptisahtliga, et valmistame 2022. aasta novembris toimunud kokakoolis ka ühe valmistoidu – seda saab valmistada kiirematel päevadel või saavad seda valmistada lapsed, sest suurt pingutust see ei nõua. Valisime selleks puhuks välja kaks Nõo wokirooga.

wokiroog

Esimene wokiroog on Nõo magus-hapu broileriwok soba ehk tatranuudlitega. Miks see meile meeldis? Esiteks on Nõo magus-hapus broileriwokis palju liha ja see on toitev ja tervislik ning teiseks, nagu juba mainitud, valmib see wokiroog maksimaalselt 15 minutiga.

Nõo vürtsikas broileriwok aedviljadega koos riisinuudlitega

wokiroog

Koostisained

4-le

 • 1 pakk Nõo vürtsikat broileriwokki aedviljadega
 • 180 g riisinuudleid
 • Kaunistuseks seesamiseemneid ja murulauku

Valmistamisõpetus

 1. Lase vesi keema.
 2. Aseta keevasse vette soba nuudlid ja lase neil umbes 6 minutit keeda (või vastavalt pakendi juhistele).
 3. Soojenda Nõo vürtsikas broileriwok aedviljadega vastavalt juhistele pakendil.

wokiroog

Teine wokiroog on Nõo vürtsikas broileriwok aedviljadega. Miks see meile meeldis? Ka Nõo vürtsikas broileriwokis aedviljadega palju liha, see on samuti toitev ja tervislik ning nagu ka eelmine wokiroog, valmib ka see maksimaalselt 15 minutiga.

wokiroog

Kokakoolis valisime nende veidi idamaitse wokiroogade kõrvale ka veinid. Nendeks olid Vinas del Vero Gewürztraminer ja alkoholivaba Deep Roots Riesling Zero .

wokiroog

Vinas del Vero Gewürztraminer on Hispaania valge vein, värvuselt erksalt kollane, mis sisaldab rohekaid toone. Vinas del Vero Gewürztraminer on 100% valmistatud Gewürztraminer viinamarjasordist. Selle lai aroomiskaala sisaldab nii lillelisi noote kui eksootilisi idamaiseid puuvilju, domineerivaks võib lugeda siiski lillenoote. Vinas del Vero Gewürztramineri maitse on alguses mahe ja täidlane ning mahe täidlus ei kao ka järelmaitsest. Võini eripäraks võikski lugeda meeldivalt pikka järelmaitset. Serveerida 8-10 kraadi juures.

Deep Roots Riesling Zero on alkoholivaba ning valmistatud Saksamaal. Värvuselt on see valge Riesling kahvatukollane, meedium-dry ning aroomis mängivad clementiini, pirni ja tsitrusenoodid.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here