Klubivõileib singi ja munaga

Valmistamisaeg: 5 min

Küpsetamise aeg: 2 min

Kokku kuluv aeg: 7 min

Koostisained

Valmistamisõpetus

  1. Prae pannil muna ning maitsesta soola ja pipraga.
  2. Rösti 3 saiaviilu ja määri toorjuustuga.
  3. Lõika kurgist ja avokaadost viilud.
  4. Esimesele saiaviilule lisa sinki, avokaadot ja spinatit ning idusid.
  5. Teisele saiaviilule lisa muna, kurki ja sinki ning idusid ja kõige peale tõsta kolmas saiaviil.
  6. Selleks, et võileib ilusti koos püsiks torka puust tikk läbi võileiva.
  7. Serveeri klubivõileib koos krõpsudega.

Klubivõileib

Klubivõileib singi ja munaga

Klubivõileib on toit, mida esmakordselt mainiti juba 19. sajandil Ameerika Ühendriikides. Traditsiooniliselt koosnes see saiaviilust, millel on linnuliha, peekon, salatilehed, tomat ja majonees. Natuke kaasaegsem versioon koosneb kahest saiaviilust ning vahele on lisatud praemuna. Kuid alati saab retsepti muuta vastavalt enda soovidele. Nii me mõtlesimegi välja hoopis uue ja põnevama lähenemise, kuidas valmistada klubivõileib, mis näeks isuäratav välja ning maitseks ka suurepäraselt.

Klubivõileib singi ja munaga

Iga võileivategu õnnestub siis, kui on hoolikalt valitud komponendid. Kasutasime täisterasaia, sest seda süües tulevad kõik erinevad teravilja maitsed paremini esile ning väljanägemiselt on tegu põnevama pagaritootega kui tavaline sai. Iga õige võileib ootab enda vahele parimat sinki, mida poest on võimalik osta. Meie valik langes Nõo Maamehe suitsusingi kasuks, sest tegu on singiga, kus iga ampsuga on tunda suitsusliha maitset. Lisaks on singilõigud viilutatud ning tänu sellel saime võileiba valmistada ilma suurema vaevata. Näiteks voltisime singiviilud laineliseks, et klubivõileib näeks visuaalselt isuäratavam välja.

Klubivõileib singi ja munaga

Aedviljadest kasutasime avokaadot, kurki, spinatit ja idusid. Kõige viimase, kuid väga tähtsa komponendina panime võileiva vahele ka muna. Praemuna lisab igale võileivale mahlakust ning sisaldab ka palju kasulikku valku. Kõrvale serveerisime krõpse, kuid samuti sobib klubivõileiba serveerida koos friikartulitega.

Meie maitsvad võileivad kadusid nagu soojad saiad. Meie fotograaf väitis isegi, et see on parim klubivõileib, mis ta elus söönud on. Kiideti avokaado mahlasust ja suitsusingi tõeliselt suitsust maitset. Proovige kindlasti ka ise valmistada ja andke meile teada, kuidas maitses!

Klubivõileib singi ja munaga

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here