Suupisted Retseptisahtel

Jõulud saabuvad siiski vaid üks kord aastas ning meie jaoks on väga oluline lisaks sellele, mida me oma perele ja headele sõpradele pühadelauale paneme, ka see, mis moodi toidud, joogid ja suupisted serveerime. Seetõttu tutvustame täna teile ka vahvat nippi, kuidas erinevaid toiduaineid lauale asetada.

Jõulupärjad kaunistavad pühadeajal traditsiooniliselt uksi, kappe jt sisekujunduselemente – miks mitte neid siis kasutada ka toidu serveerimisel? Loomulikult võib pärgi kaunistada igasuguste erinevate toiduainetega alustades juustu ja puuviljadega ning lõpetades lihavalikuga. Meie valisime pärja peale erinevat liiki suupisted erinevatest valdkondadest.

Pärja põhja tegime fantastilist aroomi kandva rosmariini okstest ning nende peale asetasime väikesed mozzarella pallid, kivideta rohelised oliivid, kirsstomatid ning minikurgid. Lisada võib kindlasti ka pähkleid, juustu jt maitsvaid suupisteid, mis just sinu pere lemmikud on.

Võid kindel olla, et lihtsalt ja kiirelt kaunistatud pärg loob sinu söögi- või diivanilauale kauni visuaalse lahenduse ning lisaks saab kogu tuba imelise rosmariini hõngu!

Vaata veel erinevaid nippe siit!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here