Piparkoogid

Mis oleks mõnusam, kui jõulude ajal küpsetada ühed maitsvad piparkoogid? Muidugi veel mõnusam on seda teha teist aastat järjest! Sellel aastal olid meil lisaks maitsvale piparkoogitaignale ka palju uusi ja huvitavaid piparkoogivorme.

Nagu eelmiselgi aastal valmisid meie piparkoogid Eesti Leivatööstuse apelsinimaitselisest piparkoogitaignast. Seda tainast me teame ja armastame. Väga kerge oli rullida, ei jäänud tainarulli külge kinni ning maitses oivaliselt.

Piparkoogid

Piparkoogid lõikasime välja Koduekstra piparkoogivormidega. Meil oli väga erinevad kujuga vorme, millega mängida. Põnevamad olid sõnumiga vormid, mida saime templina kasutada. Populaarsed olid ka jääkaru ja ingli vormid, sest nendest tehtud piparkoogid on laiema pinnaga ning sinna mahtus hiljem rohkem glasuuri 🙂

Glasuuride valik oli meil samuti lai. Kaunistasime piparkoogid Eesti Leivatööstuse glasuuridega. Valida oli sinise, valge, roosa ja rohelise vahel. Miks mitte teha sinine jääkaru või roosa ingel.

Piparkoogid

Piparkoogid õnnestusid suurepäraselt. Nägid lõbusad välja ja maitsesid hästi. Loodame järgmisel aastal samuti seda traditsiooni jätkata.

Piparkoogid

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here