Dipikaste

Valmistamisaeg: 5 min

Küpsetamise aeg: 5 min

Kokku kuluv aeg: 10 min

Koostisained

  • StreetFoodi Hot Chicken lollipopse
  • Pohlasid
  • Pohlamoosi
  • Hapukoort
  • Näpuotsaga soola
  • Pipart

Valmistamisõpetus

  1. Eelkuumuta ahi 180 kraadini.
  2. Tõsta StreetFoodi Hot Chicken lollipopsid ahju soojenema (neid võib vabalt ka külmana süüa).
  3. Kastme tegemiseks sega kokku hapukoor, pohlamoos, pohlad, sool ja pipar.
  4. Serveeri kanakoivad koos kastmega.

Dipikaste

Vürtsikad kanatiivad ja jõululik dipikaste

Kas dipikaste on võimalik jõulude võtmesse keerata? Loomulikult on see võimalik ning see käib tegelikult väga lihtsalt. Kui sul on olemas enda lemmiksnäkk ning jõulud juba koputavad ukse taga, siis sa ei pea oma lemmikust loobuma, vaid valmista parem juurde jõululik dipikaste.

Dipikaste

Dipikastme valmistamine on tegelikult lihtne ning enamus asjad on suure tõenäosusega ka köögis olemas. Natuke hapukoort, veidi sibulat ja mis siis edasi? Kuna teema on jõulud, siis äkki võiks lisada ka pohlasid? Mõeldud, tehtud. Nii me tegimegi. Pohlad ja pohlamoos on kindlasti selline asi, mis alati just pühade ja talve saabudes silme ette kerkib. Dipikaste ongi valmis.

Dipikaste

Kuid iga dipikaste soovib, et tema sisse ka midagi head kastetakse. Selleks sobivad näiteks tortilla või nacho krõpsud. Toekamatest snäkkidest sobivad ka kõiksugused lihapalad ning kanatiivad. Meie lemmikutest on StreetFoodi Hot Chicken lollipopsid, mis on broileritiiva õlaosad, mis on küpetatud, parajalt vürtsikad ja kohe söömiseks valmis. Need on väga maitsvad ning sobivad nautimiseks nii külmalt kui ka kuumalt. Ideaalne toit, kuhu dipikaste väga hästi juurde passib. Haarasime ühte kätte lollipopsid ning teise kätte dipikastme ning mõnus jõuluhõnguline teleka ees mõnulemine võiski alata.

Dipikaste

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here