Edoardo Miroglio Bio Mavrud & Rubin

Veidike veini kõlab igati hästi ning seekord oli meie pokaalides Edoardo Miroglio Bio Mavrud & Rubin. Tegemist on silmapaistva veiniga, mis ühendab endas Bulgaaria kohalikke viinamarjasorte, nagu Mavrud ja Rubin.

Edoardo Miroglio Bio Mavrud & Rubin

Viinamarjasortidel Mavrud ja Rubinil on tohutu potensiaal välja võluda rikkalik maitse ja värvus ning seda see vein ka kajastab. Värvuselt on vein intensiivne ja sügav punane ning juba esmapilgul saab aimu, et tegemist on vägagi rikkaliku veiniga. Esmalt võib tunda marjaseid noote, nagu punased marjad ja mustsõstrad. Lõhnale lisavad elegantsi veel peened vürtsid ja puidunoodid. Edoardo Miroglio Bio Mavrud & Rubin pakub harmoonilisi ja tasakaalustatud maitseelamusi tuues esile veini tugevad tanniinid ja meeldiva happesuse. Lisaks sellele on tunda punaste marjade magusust ning vürtside nüanssi.

Edoardo Miroglio Bio Mavrud & Rubin

Mavrud on üks tuntumaid viinamarjasorte Bulgaariast ning selle pikk ajalugu ulatub sajandite taha. Mavrud viinamarjad on tuntud oma kõrge tanniini sisalduse poolest, mis annab veinile tugevust, struktuuri ja võimet vananemiseks. Mavrud veine iseloomustab tumedate marjade ja vürtside maitsekas kooslus, mille maitsed on sügavad, komplekssed ja pika järelmaitsega. Rubin on see-eest suhteliselt uus viinamarjasort, mis on kahe tuntud viinamarjasordi, Nebbiolo ja Syrah, ristamise tulemus. Rubin viinamarjad on värvuselt sügavpunased ning maitselt mahlased, mis annab veinidele rikkaliku ja sametise tekstuuriga iseloomu. Rubin veine iseloomustavad tumedate marjade, vürtside ja pehmete tanniinide struktuur. Mavrud ja Rubin on kõigest kaks näidet Bulgaaria rikkast viinamarjakasvatuse pärandist.

Edoardo Miroglio Bio Mavrud & Rubin

Edoardo Miroglio veinimaja on Bulgaaria veinimaastikul silmapaistev nimi, mis sümboliseerib kvaliteeti, kirge ja pühendumust. Veinimaja asub Tharcian madaliku südames ning on tuntud oma unikaalsete viinamarjasortide, elegantsete veinide ja kauni ümbruskonna poolest. Ümbritsetud imelise Bulgaaria looduse ja Tharcian madaliku kaunite vaadetega, on Edoardo Miroglio veinimaja mitte ainult koht, kus toodetakse veine, vaid ka koht, kus saab avastada veinimaailma rikkust.

Edoardo Miroglio Bio Mavrud & Rubin

Edoardo Miroglio Bio Mavrud & Rubin on suurepärane näide Bulgaaria veinikultuuri võimest ühendada traditsioon ja uuenduslikkus ning pakkuda veinihuvilistele nauditavat ja meeldejäävat elamust. Vein sobib imeliselt pitsa, pasta või hoopis grillitud ribi kõrvale ning soovitatav on tarbida kergelt jahutatuna, 14 – 16 ºC, sihvaka kujuga bordeaux´ tüüpi veiniklaasist. Täitkem klaasid ning nautigem!

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here