Edoardo Miroglio Bio Viognier&Traminer

Esimesele järgneb ka teine, nii saab kirjeldada veini Edoardo Miroglio Bio Viognier & Traminer elamust, mis pakub rikkaliku aroomide paletti ja mitmekülgset maitseprofiili. Vein ühendab kahe viinamarjasordi parimad omadused, luues veini, mis pakub nii meeldivaid aroome kui ka maitseid.

Edoardo Miroglio Bio Viognier&Traminer

Edoardo Miroglio Bio Viognier & Traminer on värvuselt intensiivne, roheka alatooniga kollane. Aroom on lilleliselt floraalne ja küpselt puuviljane, milles on tunda heledaid luuvilju, greipfruuti, kuivatatud apelsinikoort, küpseid kollaseid õunu ja aromaatseid ürte. Aroomilõppu täiendavad lilled ja ürdiselt mõrkjas, tsitruselise värskus. Veini maitse on puuviljaselt tasakaalukas ja värske, tunda on küpseid kollaseid õunu, nektariini, heledaid luuvilju ja valgeid sõstraid. Järelmaitset täiendab mõrkjas tsitruseline happesusega.

Edoardo Miroglio Bio Viognier&Traminer

Edoardo Miroglio Bio Viognier & Traminer on valmistatud kahest viinamarjasordist – Viognier ja Traminer. Viognier on tuntud oma intensiivsete lilleliste ja puuviljaste aroomide poolest. Viinamarjasordi marjad on kollased ning maitselt mahlased, mis teeb neist suurepärase valiku aromaatsete veinide valmistamiseks. Viognier veini iseloomustavad tihti aroomid, mis meenutavad aprikoose, virsikuid, valgeid lilli ja eksootilisi puuvilju. Need aroomid loovad meeldiva ja unikaalse lõhnaelu, mis muudab Viognier veini eriliseks ja kergesti äratuntavaks. Traminer annab veinidele sügavama ja rikkalikuma aroomispektri, aroomis on tunda roosiõisi, vürtse ja eksootilisi puuvilju. Traminer veinide aroomid on tavaliselt mitmekihilised ja rikkalikud, mis lisavad veinile elegantsi ja omapära.

Edoardo Miroglio Bio Viognier&Traminer

Edoardo Miroglio veinimaja asub Bulgaarias Thracian madaliku südames. Veinimaja rajaja, Edoardo Miroglio, on Itaalia päritolu ettevõtja ja kunstikollektsionäär, kes armus Bulgaariasse ning otsustas luua seal oma unistuste veinimaja. Tema kirg viinamarjakasvatuse vastu ning pühendumus kvaliteedile on viinud Edoardo Miroglio veinide tuntuse kasvule nii Bulgaarias kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Edoardo Miroglio Bio Viognier&Traminer

Vein sobib imeliselt hästi kokku vürtsikate India ja Hiina köögi toitudega, lisaks sellele ei saa mainimata jätta, et vein komplimenteerib ka röstitud kala, vähilisi, krabi ning pehmet valgehallitusjuustu. Serveeri vein jahutatult, 6 – 8 ºC, väiksemast sihvaka kujuga bordeaux´ tüüpi veiniklaasist ning nautige.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here