vahuvein

Meile meeldivad iseloomuga inimesed. Nad on sellised toredad, nendega on lõbus ning oma särtsaka olekuga sütitavad ka teisi. Vahuvein, mida teile tutvustama hakkame, on samuti väga elava iseloomuga ning kindlasti tore kaaslane igal pool, kus on vaja natuke särtsakust ning rõõmsat energiat.

P.J. Valckenberg Riesling Trocken Sekt on vahuvein, mis on pärit Rheinhessenist. See on üks tuntumaid viinamarjakasvatuse piirkondi Saksamaal. Tootjaks on teada-tuntud P.J.Valckenbergi veinikoda, mis asub Wormsi linnakeses. Viinamarjadest on kasutatud 100% Riesling viinamarju, mida loetakse Saksamaa parimaks heledaks viinamarjasordiks.

Nagu eelnevalt sai mainitud, siis vahuvein on värske ning väga elava iseloomuga. Värvuselt säravkollane, kergelt roheka alatooniga. Mullijuga on mõnusalt peen ja ühtlane. Aroom on värske ja veidi floraalne ning puuviljane. Tunda on virsikuid, valgeid lilli, pärnaõisi, jasmiini ja küpseid tsitruseid. Tagaplaanil, kellel on teravam nina, on aroomis tunda ka veel õrnalt röstitud saia.

vahuvein

Maitse on keskmise täidlusega ja tsitruseliselt puuviljane. Tunda on aprikoose, veidi mõrumandleid ning ka värskeid ürte koos küpsete tsitrustega. Järelmaitse on värskelt happeline ja tasakaalukalt puuviljane.

P.J. Valckenberg Riesling Trocken Sek vahuvein sobib ideaalselt aperatiiviks või igapäevaseks nautimiseks. Tegu on ka väga hea seltskonnaveiniga, mis sobib väga hästi kingituses või tervitusjoogiks.

vahuvein

Nüüd toitude juurde. Antud vahuvein sobib väga hästi värskest kalast valmistatud eelroogade juurde. Näiteks sushiga sobib selline vahuvein suurepäraselt. Kuid samuti ka mereandide, koorikloomade, austrite ja küpsetatud kalatoitude juurde.

Iseloomu sellel vahuveinil igatahes jagub. Kui teil suuremad peod ja sünnipäevad tulemas, siis võite kindel olla, et see vein lisab teie pidudele veel rohkem särtsu ja iseloomu.

vahuvein

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here