Grillipidu

Sellel suvel saime esmaskordse võimalause pidada maha üks tore grillipidu. Koostöös Bauhofiga saime kujundada oma aia just selliselt, nagu ise tahtsime ning paljud toiduettevõtted aitasid meil panna kokku maitsva menüü.

Mida me siis süüa tegime? Grillisime Kikase Kalkuni grilliha fooliumis ning Kikase Kukegrillist tegime mittetraditsioonilised šašlõkivardad. Mõlemal juhul kasutasime grillimisel ka erinevaid köögivilju ja puuvilju. Kanaliha on mõnus grillida, sest see valmib kiirelt ja tavaliselt maitseb ka alati kõigile! Kindlasti loe lähemalt meie retseptidest.

Ükski pidu ei saa läbi ilma kartulikrõpsudeta minu arust. Ja samas kartulikrõpsude juurest ei tohiks puududa kunagi ka dipikastmed. Valisime erinevad Tere dipikastmed: Dipp-Tops küüslaugu ja juustuga, Dipp-Tops maitserohelisega ja Dipp-Tops kreekapärase tzatziki kastmega. Teiste lemmik oligi see viimane, minu lemmik on ikka vana hea klassika – küüslaugu ja juustuga dipikaste. Nendest dipikastmetes ei pea küll kunagi pettuma. Parajalt paksud, kreemised ja ehedate maitsetega.

Dipikastet ei söönud me ainult krõpsudega, vaid ka kirsstomatitega, kurkidega ja nachodega. Nachod tegime me grillil fooliumi sees koos juustuga – mmm kui head need tulid! Grillipeol tasub kindlasti teha toite veidi teistmoodi, kui muidu ja kasutada ära grillimise võlusid, sest see on ju ikkagi grillipidu!

Kui vaatate, et mis huvitav krõpsukauss meil on, siis tõepoolest, igavad ei saa olla ka krõpsude serveerimisel. Selle kausi saab ka jalgade pealt maha tõsta, kui läheb nõudepesemiseks. Ja kui te mõtlele, et mis väiksed ämbrid need veel on, siis Gastrolinkis müüaksegi selliseid vahvaid serveerimiseks mõeldud ämbreid, kuhu sisse saab erinevaid asju panna – kas toitu, kommi või hoopis salvrätte ja söögiriistu. Üleüldse on seal müügil palju lahedaid, stiilseid ja samas ka väga kvaliteetseid nõusid, mida kasutada nii toas kui õues.

Meie grillipeo üliägedad nõud pärinevadki Gastrolinkist. Jooki – ehk külma mineraalvett rohke sidruniga serveerisime selles ilusas hallis läbipaistvas plastkannus, mille juurde kuulusid ka need lahedad veepokaalid. Kannule käib kaas ka peale, et putukad ja muu tolm sisse ei läheks. Need armsad mustrilised tassid ja taldriku aga pärinevad Bauhofist. Need olid mõnusalt kerged ja nunnudes pastelsetes toonides. Valisimegi spetsiaalselt erivärvides nõud. Mõnusaid kardemoni saiu serveerisime Gastrolinki soojakottidest. Täpselt selline tunne, nagu oleks otse pagarikojast toodud.

Ei puudunud ka magustoit meie girllipeolt – Balbiino smuutikese jäätised. Need on head kerged jäätised, mis on meeltmööda ka figuurisõpradele. Minu enda lemmik on kookose-sidruni smuutike, kuid teiste lemmikuks ostutus vist vaarika smuutike. Ja mis te arvate, mis kandikul ma serveerin neid jäätiseid? Gastrolinki puiduimitatsiooniga vaagnal, millel võib serveerida ka puuvilju, koogikesi jms. Mulle tundus, et meie värvilised jäätised sobivad sinna hästi. Kas pole mitte pakendid juba eriti ahvatlevad ja sööma kutsuvad? Loe ka meie postitust Smuutikestest!

Bauhof aitas meil kujundada aia väga hubaselt ära. Leidsime eriti ilusad aiatoolid pehmete katetega, ilusa suure puitlaua mis käis ka suuremaks, koos toolidega. Samuti padjad ja pleedid. Ka need ilusad lilled, vaasid ja küünlad pärinevad Bauhofist. Tegelikult olekski võinud sinna poodi jääma valima neid asju, sest valik oli nii suur ja lai ja enamasti poodi saatudes paljud naised arvavad, et: “Oh seda oleks ka kindlasti vaja” ja “Oh see muudaks kõik veelgi ilusamaks”. Siiski võtsime sihiks, et meie üldpilt oleks õrnades ja pastelsetes toonides pigem. Loomulikult saime oma toidu grillida ka nende võimsate Bauhofi grillidega.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here