Kokakool

Teatan pidulikult, et Retseptisahtel viis läbi 10. juunil oma teise kokakooli, mis toimus taas M.V.Wooli köögis. Eelmisel korral jäid osalejad väga rahule ja küsisid, millal juba uus tuleb. Nii ei vedanud me oma fänne ja kokkamishuvilisi alt ja panime kokku uue ja huvitava menüü, loomulikult koostöös meie peakoka Margitiga, kes kõigile ka õpetussõnu jagas. Ideid toitudeks saime osalejatelt, kes kokakooli Facebooki ürituse lehele kirjutasid, mida nad õppida sooviksid kokakoolis.

Meil oli väga hea meel näha, et oli ka juba tuttavaid nägusid. Seekord osales kokakoolis ka väliseestlane Rootsist, nii et tundub, et lööme laineid ka juba üle mere! Tore oli ka see, et sel korral olid osalejad juba kõvasti julgemad ja küsisid ise rohkem küsimusi. Nalja ja juttu jagus kauemaks!

Kokakoolis tegime süüa jälle neljaliikmelistes gruppides. Menüü avaldasime me juba varem, et osalejad teaksid, mis neid ees on ootamas. M.V.Wooli suupisted jätsime me aga üllatuseks ja nendest tuleb peagi ka meie blogisse postitus. Muidugi degusteerisime ka mõnusaid veine toidutegemise vahele, millest kirjutame peagi lähemalt.

Esmakordselt olime kohapeal üles seadnud ka väikese Gastrolinki nurga, kus demonstreerisime kõiki neid ilusaid ja erilisi nõusid, millelt armastame viimasel ajal oma toite serveerida. Nagu te juba teate, siis armastame öelda, et viimase lihvi annab toidule serveerimine ilusatel nõudel!

Kokakooli menüü oli järgmine:

Pošeeritud lõhe sidruniriisiga

India pannisai roti

Šokolaadi pavlova värskete marjadega

istera sõrnikud

Üllatus suupiste

Kõik kokakoolis osalejad said ka mõnusa kingikoti ja meie Retseptisahtli põlle. Järgmise kokakooli plaanime teha septembris/oktoobris, aga selle kohta kirjutame juba siis, kui kindel plaan on paigas!

Siin siis ka video sellest, mis meil kokakoolis toimus.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here