termos-pudel

Vahelduseks retseptidele jagan teiega midagi lahedat. Olete vahel mõelnud, et poes müüdavad joogipudelid on üsna koledad? Ja kas ikka teate, et veepudeleid ei tohiks korduvkasutada, ainult nii, kui neid pesed kogu aeg, aga nii muutub pudel kiiresti koledaks. Seega oleks igati mõistlik endale soetada mõni stiilne ja mugav joogitops või pudel. Just midagi sellist leidsin ka mina Koduekstrast – ühed eriti armsad topsid, mis on just suvel ideaalsed.

Miks just suvel? Sest tegemist on termos-pudeliga, kus sees vesi või mahl püsib külmana. Lisaks on pudelitel korgi küljes kõrred. Need on aga selliselt sinna pandud, et kõrrega saab ka korgil oleva joogiava sulgeda ning võid vabalt pudeli endale kotti panna, ilma et sealt jook välja tuleks. Kõrred on väga kvaliteetsed ja tugevad.

Helekollase sidruniga valge joogitops võitis koheselt mu südame. Tõeliselt nunnu aksessuaar, mida kotti panna ja samas ka kasulik. Selliseid pudeleid võiks mitmeid erinevaid endale soetada, sest neid on hea ka näiteks piknikule või randa kaasa võtta. Iga üks saab omale enda topsi ja koos kõrrega ka veel. Nii saab vahepeal korgi kinni keerata, et putukad ja mustus sisse ei läheks ning ei pea jamama plastiktopside ja suurt mahlapakkidega. Parim boonus on aga see, et jook püsib jääkülmana!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here