Kingiideed Retseptisahtel

Teame-teame, mis mõtlete – milleks hakata soetama vahetult enne emadepäeva hoopis meestetooteid? Asi on selles, et sel aastal on valentinipäev ja naistepäev juba mööda läinud ning emadepäev on kiirelt lähenemas… naised saavad kingitusi meil aastaringselt, kuid pole ju ühtegi põhjust, miks ei võiks ka kallitele meestele oma elus näidata, kuivõrd neid väärtustame!

Teada-tuntud vanasõna ütleb, et tee mehe südameni käib ikkagi kõhu kaudu. See mõttetera ei kehti aga ainult söögi kohta – suuremale osale meestest meeldib ju ka hommikuti kohvi juua ning õhtupoolikul või nädalavahetusel viski- või õlleklaasi kallutada.

Koduekstrasse on jõudnudki stiilne tooteseeria, mis keskendub just kaasaegsete meeste soovidele ja vajadustele, keskendudes läbivalt klassikaliselt stiilsele disainile ja kelmikalt huumorikatele märkustele. Tootevalikusse kuuluvad igasugu klaasid-kruusid, mis iga mehe argiellu vajalikku värvi tooksid.

Näiteks leiab sealt igati laheda tumedatoonilise (ja juba varem soovitatud) reisikruusi, mis lisaks oma klassikalisele ilule ja igapäevasele funktsionaalsusele on ka lõbusaks jutualgatajaks. Selline kruus kulub igale aktiivsele mehele marjaks ära, kas niisama hommikukohvi tööle viimiseks või millekski veidi ‘vallatumaks’, millele viitab ka kruusil olev lause “This isn’t really coffee! It’s beer.”

Reisikruus Retseptisahtel

Veel ‘mehisema’ variandina leiab valikust kingituseks ideaalselt pakendatud õlleklaasi, mille peal ilutseb sõnum “Beer – because no great story ever began with water.” Muidugi sobiks õlleklaasiga käsikäes kinkekomplekti ka vägagi kattuva disainiga klaasialused, et õhtu ikka suuremate intsidentideta mööduks.

Tassialus Retseptisahtel

Muidugi ei ole õllekann absoluutselt igale mehele sobilik kingitus; mõned meesterahvad eelistavad lõõgastumiseks rüübata midagi õllest kangemat. Sellisel juhul oleks ehk paremaks lahenduseks üks vinge disainiga viskiklaas, mis on asetatud õllekannule sarnaselt stiilsesse kinkepakendisse, või isegi üks soliidne, nostalgilise hõnguga plasku, mis sobiks kindlasti ka kostüümipeole.

Viski klaas Retseptisahtel

Seega oleme sel aastal veel lahkemad ja heasüdamlikumad kui muidu ja teeme oma meestele tõeliselt mehised kingitused!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here