Koorejäätised

Küll see suvine ilm jõudis ikka õigel ajal tulla – meile saadeti proovimiseks tuliuued koorejäätised Kochilt ja kas oleks saanud paremat aega nende maitsmiseks paluda, kui üks kuum-kuum kevadpäev? Teil on õigus, ei oleks.

Kui saaks juba kaane järgi hinnata

Koorejäätised

Esimene samm jäätisel valituks saada on võime jääkapi kirju seltskonna seast välja paista ja tuleb tunnistada, et Koch koorejäätised saavad sellega väga hästi hakkama. Nende pakendid annavad värskel moel edasi ühe pikkade traditsioonidega kohviku tunnet – see jäätis oleks justkui võinud olla saadaval pea 100 aastat tagasi Tallinna vanalinnas või mõnes Haapsalu promenaadi rannakohvikus. Kõik see tekitab ühe õigustatud ootuse saada värskendust kõige puhtamal ja mõnusamal kombel. Selle suhtes olime siin ka kõik samal arvamusel, et ükskõik mis siit pakendist välja peaks tulema, on kujundusega täppi pandud.

Ja mis sealt siis välja tuli? – Hea küsimus ja väga tore, et kaasa mõtlete. Sealt tulid välja šokolaadiglasuuriga kaetud kooerjäätised, pulga otsas, mis maitsesid väga hästi. Ilma igasuguste üleliigsusteta, vanilje ja šokolaadi Koch koorejäätised.

Koorejäätised

Maitses kõigile

Jäätiselemmikuid on meie pundis erinevaid – Maikenile lähevad peale vaid mahlajäätised, Timole sobivad kõige enam käsitööjäätised ja Teele arvas, et ühel õigel jäätisel peab ikka vahvel ka ümber olema, kuid need Koch koorejäätised ei andnud kellelegi põhjust midagi otseselt negatiivset öelda.

Koorejäätised

Timo nägi võimalust nendesse tulevikus ka moosi või pähkleid lisama hakata, et tuua natuke erilisust sisse. Ma olen sellega isegi täitsa nõus. Kuid tõdes ta sedagi, et oma lihtsuse juures on tegu ühe väga mõnusa tootega. Nendest kahest meeldis talle kõige enam šokolaadi variant.

Koorejäätised

Šokolaad meeldis ka Teelele, kelle ainus mure nende jäätistega oligi see, et seda poldud vahvlitopsi või -koonuse sisse pandud. Vaniljejäätis suutis talle väga eredalt meelde tuua lapsepõlve rannaskäike, kus üks korralik koorejäätis alati olulist rolli mängis.

Koorejäätised

Mulle ja Maikenile oli lemmikuks vanilje, mis koos šokolaadiglasuuriga suutis väga mõnusa maitsekombinatsiooni pakkuda. Tundub, et selle kallal on päris korralikult ka vaeva nähtud, sest paljudel glasuurijäätistel ei sobi glasuur selle jäätisega kuidagi üldse kokku. Paistab ka, et Koch koorejäätised suutsid Maikeni näol omale uue fänni saada, sest ka mõned päevad peale degusteerimist jalutas ta vaniljejäätis peos ringi. See juba ütleb midagi – neid mahlapulgalisi juba naljalt ümber ei veena.

Koorejäätised

Lihtne ja kodumaine

Just nende kahe sõnaga mulle need Koch koorejäätised meelde tulevad ja seda kõige paremas mõttes. Jäätisemaailmas on keeruline midagi nässu keerata, aga raske olla meeldejääv – Kochi tooted seda viimast kindlasti suutsid. Soovitan julgelt neid proovida, tehke sõbraga üks jalutuskäik päikeselises pargis või kuumas rannas ja võtke need teele kaasa – te ei pea pettuma.

Koorejäätised

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here