Kokteil Retseptisahtel

Valmistamisaeg: 5 min

Küpsetamise aeg: 0 min

Kokku kuluv aeg: 5 min

Koostisained

  • 4 cl Tatratea Original Tea Liqueur (52%)
  • Toonik
  • Laimimahl
  • Jää

Valmistamisõpetus

  1. Pane sobivasse klaasi jääd.
  2. Lisa 4 cl Tatratea Original Tea Liqueuri.
  3. Pigista klaasi laimimahla.
  4. Vala kokteilile toonik.
  5. Sega õrnalt.
  6. Kaunistuseks võib lisada laimiviil.

Kokteil likööri ja laimiga Retseptisahtel

Kokteil loodusliku likööri, laimi ja toonikuga

Tatra mägedest pärit tee ja teiste orgaaniliste koostisosadega valmivatest Tatratea likööridest oleme teile juba kahet retsepti soovitanud. Täna järgneb neile kolmas – kõige enam müüdud, esimene Tatratea liköör Original Tea Liqueur. Kokteil valmis meil mainitud likööri, laimimahla ja kvaliteetse toonikuga.

Tatratea likööride algaine ehk erinevad teed on pärit kõik Indiast Assami maakonnast. Original Tea likööri põhjaks on must tee, mis on samuti sealt korjatud. Likööri valmistamisel on lisatud veel erinevaid naturaalseid marju ja puuvilju. Teetõmmisest alguse saanud liköör on tänasel päeval kiiresti muutumas juba Slovakki rahvusnapsuks.

Liköör ise on üsnagi kange – puhta alkoholi sisaldus on seal suisa 52%, mis tähendab, et koos kvaliteetse pikendajaga saab temast teha suurepärase kokteili mõne pidulikuma või tähtsama päeva puhul. Tatratea liköörid on müügil Cityalkos ja Superalkos.

Meie soovitame selle likööriga proovida kokteili laimi ja toonikuga. Kõigepealt tuleks klaas valada täis jääd, lisada siis 4 cl likööri, veidike pressitud laimimahla ja täita ülejäänud klaas mõne kvaliteetse toonikuga. Soovitame näiteks Fentimas toonikut, mis on maailma esimene naturaalselt kääritatud toonik ja valmistatud taimetõmmiste segust.

Kokteil tuleb mõnusalt puhta, naturaalse maitsega. Serveerimisel soovitame klaasi äärde lisada veel effektne laimiviil.

Vaata veel meie kokteilide postitusi siit!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here