Pudel Retseptisahtel

Ma olen nii tihti kokku puutunud probleemiga, kus teen endale klaasitäie sidrunivett, aga pean seda ettevaatlikult jooma, sest sees hulbivad sidruniseemned. Pean siis nad ükshaaval välja noppima ja see on tohutult tüütu protsess, sest need ei taha vastupanu osutamata klaasist lahkuda. Eriti, kui on hommikul kiire ja pean segu tegema pudelisse, siis tuleb veel sõelaga jaurata. Ülimalt tüütu protsess.

Õnneks leidsin Koduekstrast vidina, mis kombineerib pudeli ning sõela, muutes tervisliku joogi nautimise kergemaks ja kiiremaks. Pudeli sisse saab panna eemaldatava sõela, kuhu omakorda saab lisada igasuguseid marju ja puuvilju. Seejärel valad vee peale ning saad juua maitsvat jooki, ilma et marjakesed joomist segaks.

Nagu mainitud, siis ei ole pudel ja sõel omavahel kinni keevitatud ja mõlemad alluvad korraldustele. Kui eemaldad sõela pudelist, siis saad mõlemad komponendid korralikult üle loputada.

Niisiis, kui soovid tõsta isu enne söögikorda, taastada keha vedelikusisaldus peale rasket trenni või soovid niisama nautida kosutavat jooki, siis soovitan seda soojalt.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here