Smuutid Avokaadosmuuti

Valmistamisaeg: 3 min

Küpsetamise aeg: 0 min

Kokku kuluv aeg: 3 min

Koostisained

  • 178 g piima
  • 46 g avokaadot
  • 83 g TERE klassikalist kodujuustu
  • 78 g virsikut
  • 9 g mett

Valmistamisõpetus

  1. Sega kõik koostisosad blenderis. Võid kasutada ka saumikserit.
  2. Soovi korral lisa juurde ka natukene vett ning jääkuubikuid.

Smuutid Avokaadosmuuti

Avokaadosmuuti

Mäletate, kui kevadel kirjutasin teile, kuidas hakkasime tegema Fitlapiga koostööd ning panime ka rohkem rõhku meie endi söömisharjumustele. Sellest koostööst valmisid meil nii mõnedki ülimalt head retseptid. Täna tutvustaksin teile midagi erilist. Smuutid on alati olnud minu lemmikosa köögis, kuid midagi sellist pole ka mina varem proovinud. Smuutid kodujuustuga on uus hitt, lubab Fitlap!

Avokaadosmuuti on valmistatud Tere Klassikalisest kodujuustust ja loomulikult avokaadodest. Üllatuseks käib sinna veel veidi piima, virsikuid ja mett. Teadagi on suhkru asemel palju kasulikum kasutada mett. Kuna aga avokaadod ning kodujuust ei ole üldse magusad komponendid, siis võiks lisada juurde virsikuid, mis sobivad sinna hästi.

Smuutid on kaalulangetajate sõbrad kohe kindlasti, aga eriti veel smuutid kodujuustust. Kodujuust sisaldab palju valku ja lisaks teeb see smuutist parema kõhutäite. Tere Klassikaline kodujuust on hea konsistentsiga, mis sobib ka smuuti sisse hästi. Sellised supersmuutid võivad olla heaks asenduseks hommiku- või õhtusöögile. Kindlasti proovige järele!

Smuuti serveerisime Gastrolinki väga ägedas ja suvises pokaalis. Pokaal sobib hästi õues kasutamiseks, kuna klaas on pokaalil üsna paks.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here