Smuutiblender Retseptisahtel

Smuutid on igal aastaajal “in”, aga kevadel eriti. Smuutid on head vahepalaks või päris eineks ning samuti ka siis, kuid tahaksid paar päeva kergelt paastuda ja keha puhastada. Ühesõnaga, ei saa ka meie smuutidest üle ega ümber. Kuna Teele joob meil väga tihti hommikuks smuutisid, siis mõtlesime, et proovime kõik nii teha. Isegi Rasmus oli sellega päri!

Eriti hea on, kui saad smuuti teha sellise blenderiga, millel on kaasaskantav pudel olemas. Nii saad teha just paraja koguse smuutit või haarata tee peale kaasa või lausa tööle, kui on kiire. Kuna aga Rasmusel veel ei olnud smuutiblenderit, siis otsustas ta selle omale soetada.

Mina kiidan just Koduekstras müüdavat smuutiblenderit – Livia Sport, mis on kevadiselt rohelistes toonides. Sellel on 500 ml keeratava kaanega ja kaasavõetav plastpudel kohe küljes. See pudel on ka BPA vaba, mis tähendab, et plastiktops ei sisalda tervisele kahjulikku bisfenool A ainet, millest on palju räägitud. Bisfenooli võivad sisaldada ka plekist anumad.

Smuutiblender Livia Sport on ka turvalukustusega ning masinal on libisemiskindlad kummijalad. Seega sa ei pea seisma masina kõrval või sellest kinni hoidma kui smuutit valmistad. Blender on Koduekstras väga hea hinnaga ning see on ka armas kellelegi kinkimiseks. Lisaks on masin päris kerge ja seda on hea võtta kaasa näiteks puhkusele või nädalavahetuseks maale.

Smuutide retsepte leiab igalt poolt väga palju. Smuuti sisse võid panna, mida hing ihaldab ja mitte ainult puuvilju, vaid ka köögivilju või maitserohelist. See kord katsetas Rasmus teha midagi pigem magusat ja kasutas mustikaid, kuna need on ta lemmikud. Lõpuks tegi Rasmus meile smuutit mustikatest, maitsestamata jogurtist ja meest. See tuli nii hea – ütlen mina, kes ma olen ju meie tiimi smuutiekspert! Smuutiblender ei teinud tugevat lärmi ja smuuti valmis minutiga. Mõtlesime veel, et eriti hea on nüüd smuutit teha ka õhtul peale trenni, kui midagi raskemat enam süüa ei tahaks. Siis võiks kasutada näiteks avokaadot või ka pähkleid. Kindlasti valmistame lähiajal veel palju häid smuutiretsepte ja jagame ka teiega neid.

Mustika smuuti

Mustika smuuti Retseptisahtel

Koostisained

  • Külmutatud mustikad
  • Maitsestamata jogurt
  • Mesi

Valmistamisõpetus

  1. Tõsta külmutatud mustikad blenderisse.
  2. Lisa vastavalt maitsele maitsestamata joguritit.
  3. Kõige peale lisa umbes tl mett ja blenderda läbi.
  4. Serveeri külmalt ja peale võib raputada chia seemneid.

Vaata veel meie smuuti retsepte!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here