Suvised joogid Retseptisahtel

Valisime välja 4 ägedat jooginõud, milles mõnusaid suviseid jooke serveerida.

Suvine jook Retseptisahtel

1. Joogitops Mrs Always Right kaane/kõrrega– Sinna topsi võiks panna mõne suvisema smuuti, mida on hea kas rannas või tööl värskenduseks juua.  Üks asi, mis  selle topsi juures eriti meeldib, on see, et putukad ei pääse sinna kergesti ligi. Peale selle näeb tops ka ülicool välja. 

2. Pudel 1L klamberkorgiga– Klaaspudelil on üks võlu – nimelt aitab ta jahedust kauem hoida ning klaasnõus olnud joogil on ka maitse parem – seega võid sinna näiteks panna piima või isetehtud kodumahla. Koduekstras on  müügil ka vahvad pudelid armsate sloganitega, näiteks “Enjoy the summer” ehk “Naudi suve”. Armas, eks?! Eriti hästi sobivad need maakoju või randa. 

Joogipudel Retseptisahtel

3. Veinipudel – Sellesse veinipudelisse võiks villida isetehtud veini. Kes veel ise ei ole veini teinud, siis tasuks proovida. Näiteks, kui aiasaaduseid hoidistest üle jääb, siis miks mitte neist veini valmistada. Katsetamise lõbu ja isetegemise kunst on omamoodi põnev ning isetehtud asjad koguvad aina enam populaarsust. Õhtusöögil võib veinipudelisse panna ka vett või morssi. Palju vahvam kui tavaline morsikann. 

4. Karahvin sobib ideaalselt igale lauale, vahet pole, kas õue aiapeopeole või tuppa köögilauale. Peale selle, et karahvin näeb tänu oma kujule nii kena välja, on ta ka väga praktiline. Oma laia ava tõttu saab sinna ideaalselt ära mahutada sidruni-, apelsini-, greibi- või kurgiviile, maasikaid, vaarikaid või mida iganes soovid. Karahvini on hea pudelikaelast kinni haarata ning klaasi kallamine on mugav. Ka karahvini puhastamie ei tohiks probleemiks kujundeda (peaaegu kõigi käed mahuvad sinna sisse). Lisaks sobib karahvin ka lillevaasiks. Kel igav, võiks selle veel klaasivärvidega ära tuunida ja saab omale ilusa värvika karahvini.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here