Supid

Külmal ajal supp kosutab hästi ning teeb olemise soojaks. Suppe on maailmas tuhandeid, kui mitte miljoneid. Õnneks on tootjad meie jaoks parimad juba välja valinud, et meil suppide lai valik päris kuuli kokku ei ajaks. Mamma supid on paljude eestlaste südamed võitnud ning nüüd on nende tootevalikusse lisandunud kolm täiesti uut maitset – Hapukapsasupp, Tom Kha ning Aasia nuudlisupp. Tulime teile appi, et teil oleks veel lihtsam oma lemmik üles leida. Testisime uusi suppe retseptisahtli meeskonnaga ning jagame ka teiega meie muljeid ja tähelepanekuid.

Vana hea Hapukapsasupp

supid

Mamma hapukapsasupp on traditsioonilise retsepti järgi valmistatud toekas supp, kus on rikkalikult liha, kruupe ning kapsast. Tekstuuril on tegu mõnusalt paksu supiga, kus kõik hea ja tuttav sees. Lõhnab täpselt nii nagu kodus oleks valmistatud. Tegu on rammusa ning toitva supiga, mida kindlasti on hea süüa külmal talveõhtul. Meil tekkis olukord, kus meie tiimi ühele liikmele kapsaga supid üldse ei meeldi, kuid seda suppi ta oli nõus sööma. Korra elus oli vaesekest sunnitud vist hapukapsasuppi sööma ning talle ei maitsenud, kuid aeg on edasi läinud ning Mamma supp oli tema arust väga maitsev. Teistele tiimiliikmetele see väga meeldis ning meenutas täpselt kodus valmistatud suppi. Kiideti seda õiget hapukat maitset ning meestele meeldis, et seal oli korralikult liha sees. Lisaks valmivad supid väga kiiresti, paned mikrolaineahju, sead taimeri ning supp’sti ongi valmis. 

Kreemjas Tom Kha 

supid

Tom Kha on parajalt vürtsikas ning kõhtu täitev supp kanaliha, köögiviljade, šampinjonide ja kookospiimaga. Supil on mõnus sidrunheina, ingveri ja kookose maitse. Kookospiim annab supile koorese värvi ja kreemise tekstuuri. Toode on lisaks ka E-ainete vaba. Kui muidu on supid sellised traditsioonilise ja üldisema välimusega, siis Tom Kha puhul saab kohe peale vaadates aru, et tegu kookosesupiga. See oli meie grupi absoluutne lemmik. Imestati, kuidas on võimalik nii kvaliteetselt teha suppi, mis tegelikult ei maksa üldse palju. Sidrunhein ja ingver on kindlasti sellised maitseained, mis teevad sellest supist ühe väga hea toidu, millega viirustele vastu astuda. Supp polnud üldse vesine ning kõik maitsed olid kenasti tasakaalus. Oli tunda ka mõnusat vürtsikust, mida andis supile ingver. Kui muidu võib olla Tom Kha suppi küllaltki keeruline teha, siis selle supiga pole mingit muret, sest see valmib kiiresti ning kõik töö on juba ära tehtud. Jääb ainult üle supp soojaks teha ja sööma asuda.

Meelgi ergutav Aasia nuudlisupp

supid

Aasia nuudlisupp on vähese vürtsikusega kerge supp köögiviljade, kanaliha ja riisinuudlitega. Vürtsikuse annavad ingver, tšilli ja küüslauk. Supp on väga madala kalorsusega, tänu millele sobib see kindlasti paljudele figuurisõpradele. Meid üllatas just riisinuudlite kvaliteet. Need ei muutunud pudruks ning säilitasid ideaalselt oma tekstuuri ning korrapärase kuju. Kellele meeldib selge supp, milles on aasiapäraseid maitseid, siis kindlasti soovitame seda suppi. Supp oli kergelt vürtsikas ning seda oli ka iga ampsuga tunda. Ideaalne supp, mida pärast õues jalutamist kohe süüa. Aasia nuudlisupp sisaldab palju erinevaid köögivilju nagu porgand, mungoaidud, paprika, hernes, porrulauk, hernekaun. Lisaks on koostises esindatud ka must seen. Igatahes väga põnev ja huvitav valik. Soovitame kindlasti järele proovida. Eriti nendel, kes aasiapäraste maitsetega alles tutvust teevad.

Mamma supid on praegu eriti hinnas, sest neil on käimas kampaania, kus peaauhinnaks on robottolmuimeja. Kampaania tingimused ning registreerimine on leitav siit. Samuti nad otsivad praegu eestlaste lemmiksuppi. Hääletada saavad kõik ning Facebooki kampaania lõpus selgub Mamma suppide tšempion, lisaks loositakse kõigi hääletanute vahel välja ka auhindasid.

Suppe peab ikka sööma, sest kes suppi sööb, sellel suu matsub, jalg tatsub ning keha püsib soe ja kõht täis. Eriti tähtis on suppe süüa just praeguste külmade ilmadega. Ega midagi muud, kui kõik Mamma uusi suppe sööma ning võite ka meile kirjutada, milline supp teie lemmikuks osutus.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here