Ühepajatoit minifrikadellidega

Valmistamisaeg: 13 min

Küpsetamise aeg: 7 min

Kokku kuluv aeg: 20 min

Koostisained

Valmistamisõpetus

  1. Lase vesi keema ja lisa puljongikuubik vette.
  2. Kalla keevasse vette Härmavilja Ühepajatoit ja Härmavilja Minifrikadellid.
  3. Maitsesta ürdiseguga ja sega.
  4. Serveeri ühepajatoit koos leemega.

Ühepajatoit minifrikadellidega

Ühepajatoit minifrikadellidega

Ühepajatoit koosneb paljudest erinevatest aedviljadest. Aedviljad omakorda sisaldavad palju vajalikke vitamiine. Näiteks kartul sisaldab vitamiine nagu C ja B6, porgand karoteeni, lillkapsas kaaliumit, hernes rohkelt valku jne. Kuid ühepajatoit võib võtta pikalt aega enne, kui ta lõplikult valmis saab.

Ühepajatoit minifrikadellidega

Kui ei jõua või pole aega tegeleda aed- ja juurviljade hakkimisega, siis võib osta juba valmis segu. Soovitame osta Härmavilja ühepajatoitu, kus on kõik vajalikud köögiviljad juba hakitult olemas. Nii jääb ära aeganõudev koorimine ja lõikamine. Kuid teine koostisosa, mida võiks üks ühepajatoit sisaldada on liha. Ka selle jaoks on meil olemas soovitus, kuidas selle valmistamine lihtsamaks muuta. Osta näiteks Härmavilja minifrikadellid. Meie just nii tegimegi. Frikadellide kasutamine vähendab toiduvalmistamiseks kuluvat aega ning lõpptulemus näeb ka teistsugusem ja põnevam välja.

Ühepajatoit minifrikadellidega

Lisaks läks meil veel vaja ürdisegu, puljongikuubikut ja küüslauku. Lisasime keevasse vette puljongi ja siis ühepajatoidusegu. Seejärel lisasime frikadellid ja ürdisegu. Segasime kõik hoolikalt läbi ning lasime mõnda aega keeda.

Ühepajatoit saigi valmis ja ilma igasuguse liigse mässamiseta. Serveerisime roa kõrge äärega kaussi ning kaunistasime hernevõrsetega. Soovitame kaunistamiseks kasutada just suhkruhernest, sest selle võrsed on kõige magusama maitsega.

Aedvilju tuleb ikka süüa ja nüüd on teil ka hea viis, kuidas neid kiirelt ning lihtsalt valmistada.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here